Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért engedik fel az...

Egyesek miért engedik fel az állatokat az ágyra, kanapéra?

Figyelt kérdés

Én még a házba se engedném be az állatot mert hullajtja a szőrét és sok koszt behoz kintről.


Nem zavar hogy sokat kell takarítani utána?


Az még oké ha van egy pléd a fotelban és azon van a macska, de hogy csak úgy simán ráfekszik és utána meg kitudja ki ül bele a macskaszőrbe.


2012. dec. 24. 23:22
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

Azt képzeld el, hogy direkt úgy alakítottuk ki a berendezést, hogy "kutya-kompatibilis" legyen. Direkt nem szövet, hanem bőr ülőgarnitúrát vettünk, az ágyon nem pamut, hanem szatén ágynemű és takaró van, mert bár minden szobában van egy saját kuckója ugyan, de mégis akkor a lagboldogabb, ha a lábamra tekeredve szuszókálhat :)


Am séta után mindig letörlöm a mancsait, ezért a férjem a bakancsával több sarat hord be az előszobába, mint a kutya :DD

2012. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
94%
Egy embertársamtól előbb kapok el bármilyen fertőzést, mint a macsekomtól...
2012. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én puszilgatni is szoktam a kutyám, naponta többször is. :)
2012. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
17%

A cuki szó nem teljesen az én stílusom, de azért mondtam, mert valaki már írta előttem. Inkább édes kis pofa.

Nem azért mert elsírtad magad, vagyis nem csak azért, hanem úgy az egész történet miatt. Nekem úgy jött le, hogy nem az bunkó tini vagy és az szimpatikus:)

2012. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
53%
Ja bocs ez nem ide szólt :D
2012. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén.... nem mindegy neked, ki, hogyan él ? Állattal, vagy anélkül? Neked ellenszenves , hogy állat legyen a lakásodban. Másnak ez természetes. Az ember általában úgy válogatja a barátait is, hogy macskás szívesen megy macskáshoz.És viszi magával a macskája egy két szőrszálát is. Aztán a vendégségben szerez hozzá még egy-kettőt. Te meg , gondolom, nem mész olyan helyre, ahol állat él bent. Így nem leszel sem szőrös, sem koszos.Így szép a világ. Mindenki a saját törvénye szerint éli a magánéletét.
2012. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak a macska családtag, ezzel járó jogokkal.

Másoknak egy macska csak munkagép, fogjon egeret, és kussoljon, aztán ha megbetegszik "maj lesz másik"

Gondolom utóbbi fajta lehetsz, vagy valami kórós tisztaságbvzi, a többieknek teljesen felesleges neked arról magyarázni, milyen is közeli barátságban élni egy állattal.

2012. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Angliában az állattartási kultúra jónéhány évvel előttünk jár. Így ott, ahogy valaki már írta is, senkiben fel sem merül, (csak) kint tartson egy állatot, természetes, hogy beengedik... Mikor jutunk mi el ide...?
2012. dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk galériás lakásunk van, fönt szoktunk aludni, ott van a franciaágy. 1 cicánk, és 1 kutyusunk van, mindegyik kölyök, 8 ill. 5 hónaposak. A macsek eleinte a galéria lépcsőjére menekült a játékos kölyökkutya elől, aztán rájött, hogy fentebb puhább és melegebb, így egy pár hete napközben ott heverészik. Ő benti cica.

Ja és néha a szomszéd macskáját is beengedjük, ő is fent hentereg.


[link]

2012. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, aki ápolja az állatát, pl. macskát féregtelenít, gondolom te ilyet nem szoktál és lóg a cica fenekéből a féreg, abból indulsz ki. Ápolt, gondozott állat nem koszos, macskát meg főleg nem engednék ki, macskás oldal tele van: megmérgezték, elütötték, széttépte a kutya, félholtan jött haza stb.

Nem, hogy beengedem, velem alszanak!

2012. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!