Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki látta azt a borzalmas...

Ki látta azt a borzalmas videót? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Egy felvétel, amelyen élve nyúzzák le egy állat egész bőrét. Az állat még pár percig, vagy 5 percig él miután "lecsupaszították". Higgyétek el, nyilvánvalóan lehetett látni, hogy még él! Azoknak az embereknek (embereknek??) nincs lelkük! Ellenben az állatnak van, látni lehetett a szemein át MINDENT. Ne vegyetek szőrmebundát!!
2013. jan. 21. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jó pár éve kering a yuotubon az a videó És még jó pár hasonló.Más nép, más kultúra.
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

és most őszintén de ki a franc kíváncsi az ilyenekre?-.-

úristen most komolyan..enélkül is meglettünk volna köszönjük.

2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert sokan nem tudják mi folyik ott!
2013. jan. 21. 15:24
 4/24 A kérdező kommentje:
Ki kíváncsi az ilyenekre? Hát én nem elhiheted, mégis én láttam a felvételt nem Te, szóval neked még könnyebb is! Legalábbis remélem.
2013. jan. 21. 15:25
 5/24 anonim ***** válasza:

Sokan sok mindent nem tudnak, ami más országokban történik.

Tudsz ellene tenni valamit? Megváltoztatni egy nép berögzött szokásait? Olyasmit olvastam régebben, azért már ott is valamiféle állatvédelmi törvényt bevezettek. Viszont, minden törvény annyit ér, amennyit betartanak belőle.

2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azoknak az embereknek is van lelkük, csak ők gyerekkoruk óta ezt csinálják, ebből élnek, és cseppet sem érdekli őket az állat sorsa, amíg ez a megélhetésük forrása. Ettől függetlenül én is sajnálom, hogy így végzik szegény jószágok.
2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ha veletek csinálnátok ezt, akkor nem lennétek ilyen "elnézőek". Vagy lehet, hogy csak én vagyok ilyen hü*ye, hogy átérzem amit láttam. A szemeiben láttam. Nem a vértől kaptam frászt, mert nincs vériszonyom hanem attól a leki sérüléstől amit ők ott elszenvednek. Ugyanis látni. Én ettől majdnem elájultam, úgy kiment a vér a fejemből. Borzalmas. És utána egy hétig láttam magam előtt... nem bírtam kivernia fejemből. Ha a kutyánkra ránéztem, akkor is azt láttam.
2013. jan. 21. 16:15
 8/24 A kérdező kommentje:
Az volt a szemében, hogy "Ölj meg, könyörgök" És gondolhatjátok, hogy nagy állatról van szó, (de láttam pl kutyát is!) nem rágcsálóról vagy birkáról. Bár tökmindegy, mert szerintem ugyanazt élik át. Ugyanolyanok mint az emberek. Nagyon durva. Én csak azt akarom, hogy ne vegyetek szőrmét, mert kitudja honnan van...
2013. jan. 21. 16:22
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem van lelkem, szeretem az állatokat, mégis hentes akarok lenni a festő szakmám helyett.


http://www.youtube.com/watch?v=BeHFzGEfUp4


Egész este ilyeneket néztem.

2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nőttem fel, hogy az udvarban vágták a disznót, csirkét, kismacskákat születéskor elásták, mégsem ez a természetes nekem. Ez igenis az egyéntől függ, akármilyen a kultúrája. Ha már le is kell ölni állatot, bőre, húsa miatt, legalább úgy tegyék, hogy gyorsan, fájdalommentesen, pl. van az a villamos nyakörv, nem tudom a nevét, ráteszik a disznó nyakára és abban a pillanatban meghal. Nem kivéreztetik élve.
2013. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!