Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai óriáscsiga nem jön elő?

Afrikai óriáscsiga nem jön elő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 Napja vettem egy afrikai óriáscsigát,és azóta még nem is láttam,csak mikor beletettem terráriumba.Először még mozogtak,majd gondolom beásták magukat a földbe.Gondoltam este jönnek elő,de akkor sem,és ételben sem látta volna nyomot.

Mi lehet?Téli álom?Vagy ez szokásos?



2013. jan. 21. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak szokja az új helyét. :)
2013. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xbellsx válasza:
Lehet azért nem jön elő, mert hideg van... ilyenkor sok csiga téli álmot alszik. És mennyit vettél? Mert egyedül depresszióssá válhat és elpusztulhat. Ha nagyon aggódsz, vedd ki és kéz meleg vízben fürdesd meg, arra biztos előjön! :)
2013. jan. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Napközben elég meleg van a szobámban,és 2 darab van.

Mennyi vízben kb?

2013. jan. 22. 07:03
 4/8 Platypus ***** válasza:
Nem túl száraz a talaj? Mert akkor nem mozognak.
2013. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem száraz :/
2013. jan. 22. 13:38
 6/8 anonim válasza:

attól függ hogy kicsik vagy nagyok ha kicsik akkor több napig is nem jönnek elő.nekem volt hogy egy hétig nem jött elő...

ha nagy akk lehet haldoklik....................

2013. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szedd őket elő, ha látsz valami fehér dolgot rajtuk kapard le.nekem leőjönnek.ya és locsold le őket.ha pedig büdösek elpusztultak.ha elpusztultak igen tudok adni,csak írj.éppen ma vettem észre az új tojásokat :3
2013. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Ne agódj nincs semmi bajuk.Ez én csigájim is ezt csinálták mikor berektam őket mocorogtak egy kicsit uttánna 2 napig semmi életjelet nem adtak.Már nállam vannak 2 hónapja. Napközben beássák magukat a földbe ,éjszaka aktívak és reggel mászkálnak még egy kicsit utánna visszabujnak :) .
2013. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!