Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Hortobágyi Nemzeti Parkhoz...

A Hortobágyi Nemzeti Parkhoz milyen gyakran vesznek fel új embereket? Személyesen vagy emailben küldjek önéletrajzot, ha csak úgy próbálkozom, hátha ha keresnek valakit figyelembe veszik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán figyelembe veszik? Azt hallottam hogy kihalásos alapon működik a bekerülés. Szívesen dolgoznék ott, ezért is szeretnék küldeni egy önéletrajzot. Nem tudom mennyire teszik el, vagy ha embert keresnek mennyire veszik elő őket.
2013. jan. 30. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is természetvédelmi őr- állást szeretnék találni, de tényleg nagyon nehéz. Az biztos, hogy ha egy ilyen hely megüresedik, azt hivatalosan is meg kell pályázatniuk, hiszen ez közalkalmazotti státusz.

Lehet, hogy azért érdemes beküldeni egy önéletrajzot, plusz egy nagyon meggyőző bemutatkozó levelet, talán üresedéskor figyelembe fogják venni. De az én személyes tapasztalatom az, hogy normálisabb állásoknál mindenkinek van olyan ismerőse, akit megpróbál benyomni a üres helyre és így a helybeli ismerősök meg a rokonok jutnak álláshoz. Sajnos.

2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem természetvédelmi őr állásra pályáznék. Hát, küldök nekik egyet de én se sok esélyt látok rá, de hátha. Én is úgy vettem észre. Sok sikert kívánok neked :)
2013. jan. 31. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!