Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos Yorkimat hogyan...

3 hónapos Yorkimat hogyan tudnám a pelenkára szoktatni? A szobatisztaság csak álom, a pelusnak is nagyon örülnék! Hiába próbálkozom 90% hogy mellé megy! Egy elkeseredett gazdi

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kutyára pelus?? :o
2009. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem nem a kutyára kell rakni a pelust hanem a földre és oda pisil a kutya.....


Megmondom neked őszintén nekem is yorkim van de majd 1 éves koráig voltunk ilyen gondban. Semmisem használt akárhogy is csináltuk..

Próbálkozz azzal hogy nagyon sűrűn megsétáltatod és ha véletlenül elvégezné a dolgát akkor dícsérd meg. A pelussal talán annyit tudsz hogy ha a padlóra pisilt a kutyu akkor a vizeletébe egy kicsit bele rakod a pelüst (csak annyira hogy a szaga ott legyen) akkor talán rá fog menni előbb utóbb. Sok sikert.

2009. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a pelenka bevált egy darabig. Lehet venni szagmintát amit rá csepegtetsz és a kutyi rá pisil vagy legalábbis próbál oda pisilni. Nagyon örültünk és agyon dicsértük meg jutalomfalatot kapott mikor sikerült neki.

Viszont nagyon sokat mellé pisilt vagy épp, hogy a szélére, de szerintem ha 3 hónapos korban a pellus mellé megy a pisa akkor már próbálkozik. Kitartás, meglesz az eredménye.

Mikor már a sétáltatás alatt elvégezte a dolgát és volt, hogy órákra egyedül maradt a pelust apró darabokra tépte szét. Kb.5 hónapos korára szobatiszta lett.

2009. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezen a pelenka dolgon én is meglepődtem. Ilyet még sosem hallottam, hogy kutyára pelenkát :) De akkor ezekszerint beválik :)
2009. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi nem a kutyára rakjuk a pelust!Rendesen a földre,hiába mártom a pisibe bele,szimatolgatja,de akkor is a lakás másik felébe pisil+kakil!Nincs meg az összes oltása addig nem vihetem le,de ez így már nagyon rossz!Eddig legalább a szobába nem piszkított,de kb két hete már oda is,nem értem!Visszafejlődik?!
2009. aug. 6. 16:10
 6/6 anonim válasza:
0%

Szija!

Nekem is 3 honapos yorkom van.Most mar elerte azt hogy a pelusra pisiljen habar van hogy a szobaba stb...Kakiklni viszont abszolut de nem a pelusra:(Amikor latod hogy keszul valamit csinalni akkor vidd egybol a pelusra es maradj ott vele...Ha megcsinalta akkor dicserd meg kapjon valami finomat...Ha nem latod es bepisil:)Akkor vegyel egy ujsagpapirt a kezedbe es azzal verd el a feneket!Tudom nehez en se teszem szivesen,de ez segit,hidd el...Es utana vidd oda a pelusra...Kezzel sose popozd el,mert azt nem szabad!!!Kezeddel a kajat adod azzal sose szabad bantani!!!Sok sikert!!!

2009. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!