Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkereskedésben megéri...

Állatkereskedésben megéri vásárolni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb állatkereskedés, sokféle állattal. Több is.

Na, és vanak madarak. Én mondjuk utálom a kalitkás madarakat, de ez csak az én véleményem.

Vannak kisemlősök. És nem tudom... Ott egészségesek tistileg lekileg az állatok? Ha nem tudják eladni míg fiatla ott nő fel szerintem. Emberhez vannak szokva? én mondjuk láttam ott EGYETLEN degut egy kis szobányi helyen és elég szomorúnak tűnt ott egyedül, semmit nem csinált csak ült 10 percen keresztül... Viszont a tengerimalacok csiripelve szaladgáltak, és puszilgatták egymást... Viszont ott is volt egy terrárium ahol már csak egyetlen malac volt. :/ vagy ez így okés? Na szóval éritek a lényeget, megéri e kereskedésből venni állatot...


2013. febr. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, Debrecenben, itt van egy állatkereskedés. Nagyon szeretek oda menni, közel 15 éve már hogy vásárolok náluk.A kisállatok tiszták, és akármit vásároltam, mindig szelídek, és barátságosak voltak. Mindig úgy rendelnek állatokat hogy elfogyjon, szóval ott nincsen olyan hogy ott marad hónapokig. szóval amelyik olyan, ott érdemes vásárolni. A degu általában amikor láttam mindig ültek, szerintem nappal pihennek.
2013. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván de mi a te célod egy egészséges állatot venni vagy egy sérültet amelyiknek újra visszaadhatod a hitét az életben?:)
2013. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi nyilván? Ha sérült lekileg egy kisállat nincs jól szocializálva stb akkor én hiába viszem haza csak gond lesz vele, nem beszélve a betegségekrők amit majd összetett


öznően hangzik ha lenne pénzem mindegyiket megvenném és nem kivételeznék csak sajnos nincs annyim hogy otthon szelídítsek zsákbamacskát :S

2013. febr. 22. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem én a dörgést hát amelyik egyedül van az általában leroggyan amelyikek többen azok már jobban lesznem
2013. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És milyen állatot szeretnél venni egyáltalán?


A rágcsálók sok helyen pl. nincsenek nemekre választva, így ha nőstényt veszel, nagy valószínűséggel már felcsinálták...


Én egyszer elhoztam 2 törpehörcsögöt egy nagyon rossz helyről, pedig baromira nem akartam hörcsögöt, de az a látvány...Mindegy, nem bírtam ott hagyni őket. Itthon különválasztottam őket (fiú, lány). Az egyik már aznap futkározni kezdett, felfedezte az új, nagy területét.

A másik napokig halálra volt rémülve, fél a lépcsőtől, az etetőtálkában aludt el. Utána nem tudom, mennyit változtak, mert egy ismerősöm befogadta őket.


Ugyanarról a helyről elhoztam egy remeterákot is, na ő még rosszabb körülmények között lakott, azt hittem másnapra megdöglik. Hazahoztam, lemostam, betettem a többiekhez (nagyon társas állatok). Ma már kétszer akkora, a legszebb és legnagyobb a csapatban :) Nem tudom, mennyire intelligensek, de az első 1-2 hónapban nagyon beszari volt, az árnyékomtól (szó szerint) is megijedt és elbújt, most ha sétálgatok a terrárium mellett vagy benyúlok betenni a kajájukat, csak ül az ágon és figyel. :D

2013. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!