Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár lakik a konyhában?

Milyen bogár lakik a konyhában?

Figyelt kérdés

Annyira apró,mint egy tűhegy,sötét szürke,a kisebbek fehéresek,nem repkednek,csak cikáznak és találtam már a kenyérlisztben,búzadara,cukor,gyógyteák,fűszerek,gyógyszeres doboz,tányérok közt...

Mindent kidobáltam,ecetes vízzel kimostam a szekrényt,de megint előjöttek :(

Mik ezek,hogyan írtsam ki végleg???


2009. szept. 10. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd be Google-ba a képekhez hogy kitchen bug, kijön pár találat, talán köztük van.

Pár éve a párom konyhájában is tömegesen jelentek meg hasonló bogarak, mondjuk azok feketék voltak. Mindenbe belemásztak, mindent ki kellett dobni.

2009. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg jól, nem e romlott meg valami, ami bebogarasodott, de észure sem vetted. Egyszer jártam így, már nem is tudom mi volt az a miben megteremtek, de mire rájöttem, eltelt 1 2 nap, és nagyon undorodtam!!! Aztán mindent dobj ki, és szerintem ne ecettel, hypós domesztoszos vízzel mostam le mindent, edényeket.... szóval nem kis meló, de meg kell csinálni. Lehet a búzadarába, lisztbe, egy csomó mindenbe megteremhet a bogár. AZóta sok mindent a hűtőben tartok, és kisüvegekben lezártan azt ami nem a hűtőbe való, és néha ellenőrizd.
2009. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy:

[link]


Ez a cég gyorsan és olcsón segít minden rovarproblémában,hozzánk is ők járnak,de nagyon ritkán(3-4 évente)van gond,mióta ők dolgoznak nekünk.

A honlapjukon van mindenféle bogárról részletes írás,azt is leírják,házilag mit érdemes megpróbálni.

2009. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

cső

egy enyhe lakástűzzel kiírthatod őket

2009. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyuszifej válasza:
szia, látom elég régi a kérdés, de ha esetleg meg tudnád mondani, hogy mi történt, kiderült e milyen bogár, és mit csináltál ellene hálás lennék!! üdv
2013. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!