Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti milyen állatot javasolnátok?

Ti milyen állatot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Üdv nektek, azzal a kéréssel álok elétek, hogy segítséget ötleteket kérjek. Gondoltam, hogy veszek egy kisállatot. Nem bogárfélékre gondoltam sem kígyó félékre! Válogatok az igaz de valahogy nem vagyok oda a kígyó-bogár félékhez. Kérlek segítsetek bármilyen ötletet olvasok ha nem nagy fáradság írjátok le NAGYON KÖSZÖNÜM ELŐRE IS! <3

#állat #kedvenc #állatválasztás
2013. márc. 25. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Vegyél Degut vagy Csincsillát! :)

én i nagyon szeretnék de 21 éves létemre a szüleim nem engedik ...

2013. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
á-á picit *egyszerübb* állatra gondolam
2013. márc. 25. 14:29
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyúl
2013. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ez így egy kicsit nehéz...


mennyi időt szánsz rá, mit szeretnél vele csinálni,


amik közül választhatsz:

halak

madarak

hüllők

kétéltűek

rágcsálók

nagyobb termetű emlősők (macska, kutya)

2013. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Azok olyan cukik nekünk is van egy és egy tündér
2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha egy rágcsálónál is "egyszerűbbet" akarsz, akkor bizony a bogarak meg a kétéltűek maradnak.


Persze ez sem igaz, mert egy kígyó tartása koránt sem könnyű, ugyanúgy a halak tartása sem.

Rengeteg pénz és idő.


Miért nem nézed meg a neten hogy hogyan kell tartani az egyes állatokat.

Azért ennyire ne legyünk már lusták emberek!

2013. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hörcsög?

De szigorúan ketrecben!

2013. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
egér, hörcsög, esetleg patkány
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
papagáj nekem is az van
2013. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

hát, nem tudom mit vársz...Ha arra lusta vagy, hogy rákeress a neten magadnak valamire, akkor én lebeszéllek egy állatnak a tartásáról, mert az állat nem dísz, és nem csak abból áll, hogy este 7-kor megetetem, hanem foglalkozni is kell velük. Nekem így első nekiindulásnak egyáltalán nem szimpi a hozzáállásod...De, mivel úgyis fogsz venni egy állatot, mert miért ne vennél, hiszen jól néz ki, meg olyan cukiiiiii..:/ ezért vegyél egy olyat, ami nem igényel sok foglalkozást, kb ténylegesen az etetést meg a takarítást, meg némi testi kontaktust...

Ilyen pl a hörcsögfélék, egér félék, meg a kisebb rágcsálók.

A madarat már nem ajánlom, mert azzal már foglalkozni kell, ki kell engedni a ketrecből, hogy ne mindig bezárva legyen, lehet tanítani stb...szóval már meló van vele...A nagyobb rágcsálók, és ragadozók sem gondolom, hogy neked valók lennének, mert pl egy nyúllal is kell foglalkozni, de pl ha egy vadászgörényt vennél, ő ténylegesen sok törődést igényel(tapasztalat)

Egyszóval, én a helyedben vagy várnék addig, míg megkomolyodsz, vagy próbálj meg egy kicsit felelősségteljesebben hozzáállni ehhez a témához, mert egy állat felelősséggel jár, nem csak egy tartozéka a szobádnak/házadnak

2013. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!