Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szenved? Altatás?

Szenved? Altatás?

Figyelt kérdés
Már egy ideje mesterségesen etetem a házi kedvencemet (nem írom milyen faj, mert nem ez a fontos), de ennek ellenére, élénk, nem apátiás. Vagy csak az tartja életben hogy majd kapja a kaját és ez már nem élet neki?
2013. márc. 25. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
És mégis mi a baja? Gondolom orvos nem látta.
2013. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

első miért kell gyanusítgatnod egyből?

Kérdező , fontos lenne tudni milyen állat , igazából nem is értem a kérdést így , hát nem látod rajta hogy jókedvű-e vagy levert stb. ?

2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha tudná mi a baja, képes lett volna 1 mondatban leírni, mert így semmi értelme a kérdésnek.
2013. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! 2 hetente látja orvos, ha nem hiszed küldhetek kórtörténetet.

Nem látom levertnek, de mennyire élet neki, hogy ennyire tőlem függ

2013. márc. 26. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi baja van, hogy nem hajlandó magától enni?
2013. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérlek írd már meg hogy milyen állatról van szó hogy tudjunk válaszolni , és a baját is! második voltam
2013. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tengerimalac...Egy gyomorbaj miatt nem evett rendesen (ez ket eve volt) a fogai tulnottek es deformalodott az egesz szajurege (osszes foga) majd a gyakori fogkorrekciok miatt bakteriom kerult a szajaba es tobb talyogja is lett, mar normalis etelt nem tudott enni csak higitott (allatorvosi) tapot, majd a szovetei is elhaltak (korabbi talyogjai miatt)kapott az arcaba implantatumot azota nem eszik magatol.... ez 4 honapja volt, azota etetem de NEM TUDOM MILYEN ELET EZ NEKI.. roviden ez a tortenetunk, nem gondtam hogy lenyeges lehet.
2013. márc. 27. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyha jókedvű , érdeklődő , mozgékony stb stb számomra nyilvánvaló hogy nem kell elaltatni . Akkor altasd el , ha láthatóan szenved szerintem
2013. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!