Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet? A fürdőszobában...

Mi lehet? A fürdőszobában este pici apró bogarak vannak, ha felkapcsolom a villanyt elbújnak. Ki lehet őket irtani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy milyen bogarak lehetnek ezek, de tudok ajánlani egy nagyon jó bogárirtót. Biokill-nek hívják, és tényleg szuper. Én a hangyákkal küzdöttem évekig és 1x befújtam őket ezzel a szerrel és azóta nem jöttek elő.

2009. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A lefolyóba menekülnek amikor fényt kapnak :( Ez a szer spray?
2009. szept. 23. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Spray, és én is mindenkinek azt ajánlom, a BioKill az egy csodaszer. Gazdaboltban kapható. Nem is drága szerintem.
2009. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lefolyóba menekülnek? Akkor küldj utánuk egy flakon hypot vagy forró vizet. Talán az is megoldaná a problémát. A BioKill nem az a rendes fajta spray, nem úgy néz ki, mint a pl. mortein, vagy bármelyik rovalölő. Ebben nincs hajtógáz, ez inkább valami pumpás dolog.
2009. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
csótányok.
2009. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hypot, domestost stb. próbáltam, át sikáltam az egész fürdőt mindennel amit csak értem. Tényleg lehet csótány? Sehol máshol nem láttam (még) őket :(
2009. szept. 23. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én is csótányra tippeltem. Az a szer azért jó, mert bepermetezed vele a lehetséges búvóhelyek, nyílások körül, és 3 hétig (ha nem mosod le) akármilyen rovar ráteszi a lábát, annak azonnal annyi. Kutyára, macskára, gyerekre meg ártalmatlan, színtelen, szagtalan. Mert tapasztalataim szerint ha csótány, azt elég nehéz 'elkapni', mert más szert közvetlenül kéne ráfújni, de a csótány túl fürge ahhoz.
2009. szept. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ ki próbálom
2009. szept. 24. 09:44
 9/14 anonim válasza:
Szia.Ezek valószinűleg poloskák.Szeretik a párás,meleg helyeket.Ezért nem látod őket nappal.Tökéletes helyük van egy fürdőszobában.Nagyobb gazdaboltokban vagy neten is lehet rendelni sex feromon csapdát.Használ.
2009. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De a poloska kicsit "kerek"(rákerestem a googleban) ezek inkább hosszúkásak. Ez amit mondtál jó a csótányra is?

Ugyanis azt mondták a gazdaboltban hogy már nem gyártják a Biokill-t most valami protectre várok előttem viték el az utolsót :(

Azért köszi

2009. okt. 13. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!