Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít az a sok...

Titeket nem idegesít az a sok "egy állatot siratni? Minek? " duma?

Figyelt kérdés

itt egy példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


lepontoztam a szemeteket úgyhogy most 0%-on vannak! engem felháborít! ezeknek az embereknek vannak érzéseik?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__423968-nagyon..


itt szerinted kinek van igaza? akik kiásnák a kutyát vagy akik otthagynák?


2009. szept. 24. 10:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Szia.... Az első, legendás kérdést én írtam.... Az a szöveg azoknak szól, akik szeretik az állatokat. Ha téged nem érdekel, akkor nem kell kommentálni, nem kell pontozni! Semmi kivetni valót nem találok abban, ha valaki szereti az állatát. Legyen az élő, vagy halott.
2009. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, nyugodj már le egy picit! A világ nem csak állatimádókból és állatutálókból áll. Jómagam is egy kiegyensúlyozott, érzelmekkel teli ember vagyok, mégsem sirattam még meg sosem egy állatunkat sem, pedig már vagy 5-6 macska így vagy úgy eltűnt tőlünk. Persze, sajnáltam őket, volt egy kedvenc macskám is, aki meg engem szeretett a legjobban, mindig átült az én ölembe akárkinél is ült azelőtt, ha meglátta, hogy én is ott ülök vhol a közelben:D Nagyon aranyos volt. De azért nem sírtam tele a párnámat, amikor meghalt szegényke. Ettől még nem érzem magamat egy szemétnek... Neked sem kellene így kiakadnod...Te ilyen vagy, más meg olyan. Ettől még Te is és a másik is normális ember!

<Marcello>

2009. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Endem nem zavar. De feltűnt nekem is néhány olyan kérdés, amit annak fényében túlzásnak gondolok, hogy a mai világban az emberekre sem fordítanak ennyi figyelmet. (Arra gondolok, hogy állatkínzásért nagyobb bűntetés jár, mint a családon belüli erőszakért. Előbbi 3 hó börtön ha jól tudom, utóbbiért semmi, ez biztos.)

De ez csak a személyes véleményem, egyáltalán nem zavarnak az ilyen kérdések, mivel rájuk sem kattintok. Amik érdekelnek, azokkal foglalkozom.

2009. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek a 2. válaszolóval. Egy állatot (nekem is volt) lehet sajnálni, ha elpusztul, de siratni minek?? Felnőtt emberek vagyunk! Ne bánjunk már emberek módjára az állatokkal!

Minek azt a kutyát kiásni? Uramisten! Elég durva lenne.

2009. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a gáz, ha valaki nem sír meg tombol, hanem mikor túlzásba víve írja, hogy "jaj van százezer másik, kit érdekel, h ez megdöglött" meg hasonlók. Különben az a fura, hogy nekünk tolerálnunk kell ha valaki nem szereti az állatokat, de ha én megmondom, h nem szeretem a gyerekeket és nem is akarok soha, akkor abban az esetben nem sokan mondják, hogy nem lehetünk egyformák...

24/L

2009. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Én azt elfogadom, hogy nem mindenki szereti az állatokat. Ameddig nem bántja őket, csak közömbösen viselkedik addig szerintem nincs gond.

Engem személy szerint azok az emberek sokkal jobban idegesítenek, akik csak sírni tudnak, meg iszonyatosan együtt érezni szegény állatokkal, de semmit nem tesznek értük. Én pl. rosszul vagyok azoktól a dumáktól, hogy: szegény, úgy befogadnám, de panelban lakom, majd ha kertem lesz vagy legszívesebben mindet hazavinném stb. na ezektől falra mászok, ha csak ennyire képes valaki inkább hallgasson.

2009. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt a fókuszban, hogy állatkínzásért 5 év böri jár...Bár gondolom, hogy nem nagyon büntettek még embert ezért. Én elfogadom, ha valaki nem szereti az állatokat, vagy a gyerekeket, de engem ne próbáljon senki sem megváltoztatni azért mert az állatokat szeretem.
2009. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Miért pontoztad le?És miért szemetek?

Ezt nem értem.Mert ök szeretik az àllatot?

2009. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
2. én sem sírom tele a párnámat! de akkor is! hogy lehet olyat mondani hogy "Egy kutya miatt sosem sírnák.Ha megdöglik,akkor hiányzik esetleg,de semmi tragédia nem történik.Ha gyerekekről lenne szó,akkor volna okom sírni és sajnálni őket!De egy állatot siratni ?" 1. válaszoló! én azokat nem értem akik olyanokat írnak hogy minek egy állatot siratni? nem téged piszkállak! 3. rosszul tudod! az állatkínzásér kapnak egy ejnye-bejnyét a családon belüli erőszakért pedig azért nem adnak semmit mer gondolj már bele! szerinted akikkel ezt művelik lesz merszük feljelenteni? kétlem! 4. válaszoló! te ahogy látom egy empátiai 0 vagy! szerinted az állatoknak nincsenek érzéseik? fel kell hogy világosítsalak! vannak! 5. ebben igazad van! de figyelj! még csak 24 éves vagy! várhatsz még a gyerekkel! de nem úgy állsz gondolom hozzá hogy nem érdekel hogy mi van vele meg megdögölhetne tőled. 6. ráraktad az i re a pontot! ettől én is eldobom az agyam! vagy ne siránkozzon vagy tegyen valamit! attól hogy pampog nem lesz jobb az állatnak! egyébként én azokra nem haragszom akik közömbösek de azokra már igen akik azt hiszik hogy az állatok nem élőlények. hanem egy saját haszonra szabható múlandó tárgyak amiknek ha vége eldobják mint egy koszos rongyot. na ez kikészít! 7. ebben igazad van! az ilyen kis nercbundás luvnyák még ha akár egyszerre belekezdenek hogy az állatok csak bundának jók meg stb... stb... akkor sem térnék meg! 8. én azokat pontoztam le akik NEM szeretik az állatokat! félreértitek!
2009. szept. 24. 11:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ki, hogy te nem szereted az állatokat. "lepontoztam a szemeteket úgyhogy most 0%-on vannak! engem felháborít! ezeknek az embereknek vannak érzéseik? " Ebből az jött le. Azokat pontoztad le, akik a "legendás" kérdésben hozzászóltak? Vagy akkor most kiket? Kik azok a szemetek? Mind a 2 kérdés amit belinkeltél, az az állatok szeretetéről szól.
2009. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!