Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (SOS)

Mit csináljak? (SOS)

Figyelt kérdés

Jelenleg van hörcsögöm,de nagyon szeretnék görényt,de az anyuék nem engedik.Hogy vegyem rá őket?

(szülinapom már volt :))


2013. ápr. 18. 13:41
 1/6 diakecske válasza:
Miért akarsz görényt?
2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert szeretnék egy háziállatot,viszont kutya és macska szobában bent nem lehet,sajnos:S

hörcsög meg nagyon kis állat így gondoltam,hogy görényt szeretnék,mert tetszik,aranyos .Gondját viselném takarítanám,ha kell megfürdetném,etetném játszanák vele,gondoskodnák róla.

2013. ápr. 18. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
"Mert szeretnék egy háziállatot..." Halihó!!! Neked van háziállatod! Egy szegény kis hörcsög, akit nagyon hanyagolsz, ahogy a válaszodból lejött. Utána majd csak a görénnyel fogsz foglalkozni, és a hörcsit meg le se sz*rod majd. :( Nem csodálom, hogy a szüleid nem engedik... Van egy állatod, és te csak úgy simán lecserélnéd. Nem lehetsz valami felelősségteljes ember...
2013. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Héj!!!Mi az,hogy lecserélném?Te normális vagy?

Én egy szóval nem említettem olyant,hogy "meguntam a hörcsögöt,mert unalmas és félreteszem ,mint egy darad rongyot"

Azt mondta szeretnék a hörcsögöm mellé és nem azt,hogy a hörcsögöm helyett...két nagyon különböző dolog ...

Figyi,még nem hallottál olyanról,hogy valakinek egy,de valakinek több 2 akár 12 háziaállata is lehet.Persze ez felelőséggel jár.15 vagyok szóval nem kell nekem mesélned,hogy mit is jelent.Én úgy gondoltam,hogy a hörcsögöm mellé,akit nagyon szeretek és adok is neki enni,épp valamivel csörög :) na szóval mellé szeretnék +1 háziállatot.

2013. ápr. 18. 22:31
 5/6 A kérdező kommentje:
*mondtam
2013. ápr. 18. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem van hörcsögöm anyámnak meg görénye...mit ne mondjak...soha semmi pénzért nem tartanék görényt...egy hörcsög sokkal jobb házikedvenc...lehet vele játszani és nincs semmi szaga...a görény szerintem a legundorítóbb háziállat az összes közül -.- aranyosnak aranyos de még egy görénnyel se találkoztam ami ne lett volna büdös (anyámé is az, de ezen kívül már elég sok görénnyel volt dolgom és mindegyik szaglott akárhogy is tartotta a gazdája...)
2013. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!