Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor tavasszal - ha nincs...

Ilyenkor tavasszal - ha nincs feltéve a szúnyogháló berepülnek a kis legyek. Ezek egytől egyig a csillár körül repkednek, pedig le van kapcsolva. Miért?

Figyelt kérdés

Ezt láttam nagyvárosban és falvakban is: a lekapcsolt villanykörül köröznek napközben. Megmértem a csillárban az áramot. Semmi. A villanykapcsoló nem érdekli őket.

Régebben falun a lámpára akasztották a légyfogó papírt, gondolom e megfigyelés alapján is. Azt is megfigyeltem, hogy a lámpának nem kell a szoba közepén lógnia, ha szélre van szerelve, akkor is ott vannak!

De miért?



2013. ápr. 19. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez tényleg fura.

Nálunk, amikor a suliba bejön pár bogár, azok meg a projektor körül kőröznek, pedig van lámpa is, csak az ugye ilyen fénycsöves, a projektor meg lóg, mint egy csillár.

Nem tudom miért utaznak a belógó tárgyakra.

2013. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez a "belógatás" a kulcsa az egésznek? Enge4m ez tényleg nagyon érdekelne!
2013. ápr. 21. 14:31
 3/5 csabyyca válasza:
Azért keringenek mert várják a fényt.
2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de honnan tudják, hogy az egy fényforrás? (kikapcsolva)
2013. máj. 29. 15:55
 5/5 csabyyca válasza:
Egyszerű: megnézik a kapcsolót!
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!