Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a tavi kagylót és...

Hogyan kell a tavi kagylót és a vörös rákot tartani a kerti tóban? Van valamilyen igényük, a rákok szaporodnak a tóban?

Figyelt kérdés

#rák #kerti tó #kagyló #vörös rák
2013. ápr. 29. 14:27
 1/6 dirtboy ***** válasza:

tavikagyló és folyami kagyló nekem egy műanyag edényben van,benne homok és abban furkálgatnak a kagylók.

rákot nem tudom,nem tartottam még nem is valószínű hogy fogok.

2013. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak úgy bedobom a kerti tóba az nem jó? Azért szeretnék rákot mert az olyan egzotikus, meg szép.:)
2013. ápr. 29. 14:49
 3/6 dirtboy ***** válasza:

attól függ,ha van az alján mibe túrniuk akkor jó lehet de ha nincs elég üledék akkor az nem lesz valami jó nekik.

párat én is raktam le de azok kipurcantak,amik az edényben vannak meg teljesen jól érzik magukat.

2013. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mennyi edény kell már ahhoz?? növény cserépbe nicns el, van azokba is föld...
2013. ápr. 29. 20:08
 5/6 A kérdező kommentje:
?
2013. ápr. 29. 20:08
 6/6 anonim válasza:
Ha allatot akarsz tartani, kedves akkor szamolni kell azzal, hogy meg kell teremtsd neki a jo eletkorulmenyeket. Ha a kagylonak tal kell homokkal akkor tal kell homokkal ennyi.
2021. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!