Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted aranyos állatok a...

Szerinted aranyos állatok a tehenek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őket. Eldöntöttem, hogy ha kertes házam lesz veszek minimum 5 tehenet. Lehet, hogy a tehenek iránti kötődésem azért alakult ki mert míg kicsi voltam a nővéremet állandóan tehénnek neveztem. Nagyon megkedveltem ezeket az állatokat.
2009. okt. 1. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon, a kedvenc állataim! De azért közelről félelmetesek is:) Én gyűjtöm a bocis cuccokat
2009. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyosak.:)
2009. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is aranyosak,főleg amikor rád néznek azokkal a szemekkel:)
2009. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Énis nagyon szeretem:P
2009. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*a bocikat -bocsesz este van xD (előző vok)
2009. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tartok egy párat!

Pest megyében gazdálkodom, van egy néhány, rendkívül kedves és értelmes jószágok.

Azért írjál, mielőtt veszel, lehet, hogy tapasztaltabb vagyok és tudok segíteni.

2009. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen aki szereti a teheneket.:D
2009. okt. 1. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyosak!Tetszik hogy olyan foltosak,és olyan vicces a tőgyük.:) Kedves állatok.
2009. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fejek.

Eddig lovakkal melóztam,de szívesen dolgoznék tehenészetben is itt Pesten vagy környékén.

A jómúltkorában az OMÉK-on pl.órákig csodáltam őket.

2009. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahol lakom, itt a faluba van egy cég, tehenészeti teleppel, 2nyáron ott dolgoztam nyárimelót, fejtem. Hát az nem volt egy leányálom, de a tehenek nagyon aranyosak. Persze mivel én dolgoztam is velük, néha nagyon utáltam őket. Tudod, amikor nem azt csinálja amit te akarsz, meg rittig nem arra megy amerre kéne stb...

De ettől függetlenül jófejek. Én azon röhögtem mindig hogy néztek rám azokkal a nagy szemekkel, egyszercsak nyelv ki és be az orrba. Hát szakadtam a röhögéstől.

2009. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!