Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen sok büdösbence...

Máshol is ilyen sok büdösbence (büdösbogár) van?

Figyelt kérdés

Pécs mellett lakom, nálunk nagyon sok a büdösbence, itt a faluba is meg pécsen is sokat látok. A tesco parkolóba el lepik az autókat. Itthon szunyoghálós redőnyöm is van, de már alig szellőztetek, valahol mégis bejönnek. Én rettentően félek tőlük.

Máshol is ennyi van, vagy csak itt Baranyába?

Hogy szaporodhattak el ennyire?


2009. okt. 2. 21:24
1 2 3
 11/25 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Pest megye, Vác térsége: én még nem találkoztam csak 1-2 vel.
2009. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Pest megye, Diósd széle: rengeteg van, szerintem most kezdenek meleg vacok után nézni a télre. Elképesztően szűk helyeken meghúzzák magukat.
2009. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Pécs-Kertváros

Gyerekek,ebből kellene valami buisnesst kitalálni,mert nálunk horror,hogy mennyi van!Nem nyitottam ki a konyhaablakot pár napig,aztán ma igen....,pechemre!Egy tekercs papírtörlő és jónéhány agysejtem ment rá a hadműveletre amit a 17db aljas kis bűzbomba ellen folytattam,de győztem!;-)

2009. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én nem is értem hogy a nagy vállalatok, meg különböző cégek stb... miért nem találnak erre megoldást. Van már légy és szunyog írtó, csótány csapda, patkány csapda stb... de büdösbence írtó vagy csapda miért nincs?
2009. okt. 26. 13:27
 15/25 anonim válasza:
én is Pécsen lakom albérletben, és szinte sokkolt, hogy naponta legalább 10et találok a lakásban, eddig Kaposváron laktam, de ott szinte egyet se láttam a lakásban, soha, pedig nem volt szúnyoghálóm se.
2010. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
győr mellett lakom. korulbelul 6-7 eve jelentek meg az elejen puszta kezzel fogtam meg oket de az ujjaim sargava szinezodtek a valadaketol es rohadt budos lett a kezem. azutan mar meg se mertem fogni oket. es igen nem vagy egyedul. nagyon ijeszto hanggal repulnek es most mar semmivel se merem megfogni oket. papuccsal lecsapom. es ugy esetleg. akkor volt nagyon sok nalunk mikor egyik nyaron fakitermeles zajlott az erdobe ami mellett lakunk. hazakba menekultek. egy nyar alatt szerintem tobb mint szaz ilyen kis nyomorekot fogtam. nalunk van zoldben ami olyan kisebb fajta, sotetzoldben a kozepes es barnaban vagy feketeben a legnagyobb. de mar szerencsere csak tel elotti hideg idokben jelennek meg 1-2 hetre es a telet koveto tavaszi idoben szinten 1-2 hetre hal istennek. ezekben az idoszakokban az erkelyre se megyek ki cigizni mert ott ........ a rezet a falakon. eddig nem talalkoztam egy rovarirtoval se ami hasznalna. sajnos ez van :(
2011. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Riffic válasza:
Nálunk is sok van,hihetetlen minden este legláb 5-6-ot lecsapok
2011. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Én pécsi vagyok és valami borzalmas mennyien vannak, de még az iskolában is idegesítenek. Amúgy lehet hogy baromság de én úgy hallottam hogy ezek a kis kedves teremtmények képesek a szúnyogháló résénél is áthatolni...
2011. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én is Pécsi vagyok,nagyjából megszoktam hogy előbukkan 1-2 ,de most elöbb nyitottam ki az ablakomat,a szunyogháló és az ablak között találtam 8 db-ot!!!Nagyon félek tőlük :S:S
2011. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nálam tegnap vagy 10 volt bent, ma csak eddig kettő, most hűl a levegő, szóval ha most nem jön be több, akkor ma csak ennyi a termés. Iszonyatosan utálom őket, tudom, hogy ártalmatlan, azt is, hogy ki lehet tessékelni anélkül, hogy megölném, de ezt mondhatja egy olyan aki nem irtózik tőlük egy olyannak, aki igen. Rendre lemegy a WC-n az összes. Szerintem még pár nap, s mindegyik megtalálja a helyét, szóval nyugi lesz tavaszig. Nem igaz, hogy nincs ennek a dögnek a természetben ellensége, amúgy a megnövekedett fakitermelés úgy gondolom hozzájárul ahhoz, hogy a házakban keresnek menedéket, nem mintha nem lenne elég fakéreg még nekik, csak hát megvannak zavarva pont egy olyan időszakban, mikor épp keresnék a helyet télire.
2011. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!