Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen sok büdösbence...

Máshol is ilyen sok büdösbence (büdösbogár) van?

Figyelt kérdés

Pécs mellett lakom, nálunk nagyon sok a büdösbence, itt a faluba is meg pécsen is sokat látok. A tesco parkolóba el lepik az autókat. Itthon szunyoghálós redőnyöm is van, de már alig szellőztetek, valahol mégis bejönnek. Én rettentően félek tőlük.

Máshol is ennyi van, vagy csak itt Baranyába?

Hogy szaporodhattak el ennyire?


2009. okt. 2. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen...
2009. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Itt is sok van /Budapest/
2009. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az poloska ugye? Mert akkor igen, az ország másik végén lakunk, Nógrád megyében, itt is rengeteg van.
2009. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen tanulok, albiban vagyok és mindig bejönnek a szobába..ki nem állhatom őket.

Amúgy Zala megyében lakom és ott ritkaság.. 20 év alatt kb 2-vel találkoztam :P

2009. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nekem a poloska az másfajta rovar... de lehet hogy ti így hívjátok.

Akkora mint kb a gyűrűsujjadon a köröm, kemény páncélszerűje van és nálunk speciel halványzöld, de ma pont lehúztam a wc-n egy sötétzöldet.

És amikor repül nagyon hangos és ijesztő.

2009. okt. 2. 21:35
 6/25 anonim válasza:
100%

Én is Pécs mellett lakom.Igen én is észrevettem,hogy egyre több a büdösbence.Hogy hirtelen miért szaporodtak el ennyire és miért hiszik azt,hogy a házban a helyük,azt nem tudom.De például reggelente vonaton is temérdek példányt látni.Nem lenne gond,el lehetne őket taposni vagy leütni,csak pech,hogy büdösek:s

L/17

2009. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én nem merem eltaposni... Ez az egyetlen rovar amitől rettenetesen félek. Mondjuk már kénytelen vagyok 5pzs-vel megfogni és kidobni a wc-be vagy az ablakon (de akkor még több jön be) mert a páromat már kiakasztottam azzal hogy kifutottam a szobából és sírtam neki hogy dobja ki. De ezek igazi túlélők. Kb 5-6-odszori lehúzással mennek le a wc-n, de volt olyan is amit még domestossal is leöntöttem és nem döglött meg.
2009. okt. 2. 21:41
 8/25 anonim válasza:
Erre is van! Csongrád megye! Egy hete jelentek meg kb. és ez minden évben így van. :(
2009. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mohács mellett lakom, de egyszerűen nem lehet tőlük nyugodtan lenni. Be jönnek a házba, rajta vannak a ruhákon, ránk szállnak. Annyira elegem van már belőlük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pécs mellet lakom és itt is rengeteg van!
2009. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!