Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fiatal választott nyulakra...

Fiatal választott nyulakra van kereslet?

Figyelt kérdés
Van 12 ivarérett nőstény nyulam, és kettő kan. Gondoltam rá, 1 hét különbségekkel mindet pároztatom (csak h ne egyszerre szülessenek) de eladni szeretném őket nem felnevelni saját célra. Pár ismerősömet kérdeztem, lenne kereslet kb 20 darabra, de a 12 nyúl simán fog 100at is fialni. Vagy ha netán lefialnak de mégsem kell senkinek akkor fiatalon is le lehet vágni őket, hogy ne kelljen etetni, hizlalni őket?
2013. jún. 6. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. szokott nyúlátvétel lenni, ahol le lehet adni őket, de nem tudom, mennyit adnak érte, utána kell nézni. Ha esetleg nem kelne el ennyi nyúl.
2013. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ahhoz gondolom kell valami állatorvosi papír, ihazolás esetleg még más is nem?
2013. jún. 6. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy állatorvosi papír kellene hozzá, viszont az lehet, hogy akkor az őstermelőit ki kéne váltani. Mindenesetre egy próbát megér utánaérdeklődni.
2013. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp utánajárok, köszi a választ!
2013. jún. 6. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!