Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy kicsi sünit, még...

Zoli117 kérdése:

Találtam egy kicsi sünit, még a szeme sincs nyittva. Egy árukban találtam, valószínüleg a víz mosta le. Mit csináljak vele? Tejet adtam neki, elnyalogatta :-D

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a tejtől óva intik azokat akik sünöket találnak mert abba belepusztulhatnak. Mindjárt jönnek a kimerítőbb kommentek.
2013. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem értek a sünikhez,de szerintem itt sok kérdésedre választ fogsz kapni:

[link]

2013. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... bolti tejen nem él meg, az biztos.
2013. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem tudod,hogy nagyon sok baktériumot,és ebből adódóan fertőzést is hordoz magában.Óvatosan!
2013. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A tejet csak a földről nyalogatt, sokat nem ivott szerencsére, attól csak nem lesz baja. Elengedtem, ahol találtam ott kerestem biztonságos helyet, de nem nagyon találtam, mert út mellett volt. Tegnap kocsikáztunk és láttunk egy nagy sünit, ezért elvittük oda. A bokorhoz érve megpillantottam egy nagy sünit, kicsit félt, de odaraktam mögé. A nagy bement a bokrosba a kicsi meg utána ment, de aztán kijött és "csipogni" kezdett. Remélem befogadják, kis esély van rá hogy ő az egyik szülő.


Nagyon nem fogdostam, meg mostam kezet, csak nem kapok el semmit :-D

Köszi a válaszokat

2013. jún. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!