Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem rég találtam egy kis...

Nem rég találtam egy kis verebet nem tudom mit adjak neki?

Figyelt kérdés

a veréb a fészkéből esett ki visszamásztam a vészekhez de nem volt ott semmi pár nap múlva újra visszamásztam de semmi

mivel etessem itassam vagy valami

lécci értelmes válaszokat adjatok köszi

köszi:)


2013. jún. 30. 11:52
 1/9 A kérdező kommentje:

a tejet elszopizza de féltem

és aludni is szokott

2013. jún. 30. 11:58
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Én már tettem rá kísérletet, de hasztalan. A veréb semmit nem fogad el, bármit adsz neki. A tojónak kéne hogy etesse.

Add oda egy macskának vagy csapd agyon, mert így éhen fog halni, ami hosszú és nem kimondottan szép halál. (hú de le leszek pontozva)

2013. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kis korukban sok fehérje kell nekik. Lisztkukac stb, talán csonti. Ha már tud magot enni, akkor mint a papagáj.
2013. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És csipesszel etesd úgy talán elfogadja.
2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is találtam egy fiókát igaz nem veréb de hasonlít rá. Én zabot morzsolok neki keverem vízzel kaptunk az állatboltból kukacot meg kap kukoricadarát. A zabot nagyon szereti. Vegyél zabot morzsold össze tedd bele egy fecskendőbe(tű nem kell bele) keverd vízzel és adagold neki. Adj neki friss vizet. Úgy 2 óránként etesd éjszaka is fel kell hozzá kelni. Tedd egy kalitkába béleld ki száraz fűvel.
2013. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat már odaadtam egy menhelynek nálam meghalt volna:)
2013. júl. 1. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt nagyon jó döntésvolt. milyen településen van az a menhely?
2013. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egy erdős területen ahol ápolják aztán ilyen hálóval körbevett területen él aztán elengedik nekem ezt mondták
2013. júl. 5. 18:41
 9/9 A kérdező kommentje:
de az a lényeg hogy jó helyen van
2013. júl. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!