Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma találtam egy kis verebet....

Ma találtam egy kis verebet. Nem akar enni. Hogyan tudnám megetetni?

Figyelt kérdés
Kiesett a fészekből már annyira nem kicsi mert tollas de repülni nem tud a testvérei meghaltak.Hazahoztam...neveltem már fecskét galambot és verebet is,de ő egy igazán makacs kismadár nem akar enni ráadásul csíp ha hozzá akarok nyúlni igazi kis harcos természet.Csőrét sem tudom kinyitni folyton elfordítja a fejét és vergődik.Hogyan tudnám megetetni ezt a kis harcost? Nem akarom hogy elpusztuljon eléggé megviselni mert eddig egy madárka sem halt meg nálam.
2013. máj. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Add be valahová: nemzeti park, tájvédelmi körzet, madártani egyesület. Ha nem akar enni meg kell tömni, de ez nyilván nem olyan egyszerű. Sok esetben egyébként nem kell összefogdosni a fiókákat, hiszen ha ki is esett, attól még tud csipogni, hívni a szülőket, ők pedig etethetnek.
2013. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Verebekkel, galambokkal, varjakkal, egyebekkel csak állatbarátok foglalkoznak, nemzeti parkok meg a legtöbb ilyen hivatalos hely nem, azok csak a védettekkel.


Ha máshogy nem megy, akkor ha majd éhes lesz talán könnyebben elfogadja az ételt vagy ha már egy kicsit legyengült.


Akkor gondolom tudod mivel kell etetni.

2013. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na a veréb az pont védett. Amúgy van abban valami, amit írsz, de ha odaviszed, akkor sem fogják azt mondani, hogy vidd oda ahová akarod. Az ilyen helyeken állatbarátok dolgoznak, más nem ők hazaviszik..
2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zabot morzsolj keverd vízzel rakd egy fecskendőbe.
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de inkább kukacot adj neki mert a zabbal nem lakik jól el fog pusztulni én így jártam..:(( vidd orvoshoz vagy ha van rá lehetőség add egy menhelynek oda
2013. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!