Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tesómnak szeretnék venni...

NightHero kérdése:

Tesómnak szeretnék venni valami állatot 10. születés napjára. Annyit nyúz már vele mindenkit, hogy őneki egy állat kell! Csak az a baj, hogy nem tudom mit vegyek neki. ötleteket szeretnék!?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
talán egy hörcsögre tud vigyázni egy 10 éves
2013. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... a tesómat úgy ismerem, hogy egész nap sétáltatni fogja , nyúzni
2013. júl. 13. 17:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Csigát.
2013. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jó vicc;)
2013. júl. 13. 18:45
 5/22 anonim ***** válasza:

halakat, az én öcsém is azt kapott, mert ugye arra nem olyan nehéz vigyázni

szőrös állatot (gondolom csak kisebbet akarsz) csak akkor ha tényleg tud már rá vigyázni

mert egy hörcsögre/tengerimalacra is kell már (pl almozni)

de szerintem kérdezd meg őt, hogy mit szeretne

2013. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség a csiga, nekem is vannak afrikai óriáscsigáim. Kézbe tudja venni, aranyosak, nem félősek, és ha esetleg a szülőre marad az ellátása, akkor sem igényel annyi törődést, mint egy kutya.

Ráadásul tök érdekes nézni őket, mikor esznek. :)

2013. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja nekem is volt két afrikai csigám párban és petéi is voltak de egyszer amikor az uborkát a fagyóból vettem ki és a közepe fagyos volt és megdöglöttek :'(
2013. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazából ő minden áron olyan állatot akar, amit tudna sétáltatni ... de azért köszi:) kutyán is gondolkodtam de ő csak ilyen nagyon picit akar szóval ami nem nő nagyra
2013. júl. 13. 21:15
 9/22 anonim ***** válasza:
2 napig, 1 hétig lenne neki újdonság, utána megunná, úgyhogy kutyát, macskát, gondozást igénylő állatot csak akkor ha te vagy a szüleitek vállalják a 2 hét után fenmaradó több év gondozást.
2013. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
esetleg vadászgörény, mosómedve , mókus :DD
2013. júl. 13. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!