Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi történt a léggyel?

Mi történt a léggyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza táborból és volt egy srác aki azzal szórakozott hogy bogarakat nyomkodott össze tollal meg ilyenek és fogott egy legyet és levágta szárnyait meg minden és alul is ott tollal nyomkodta és valami furcsa valami jött ki a légyből ha megnyomta akkor így kidudorodott szerintetek mi lehetett az?:( amúgy én sajnáltam a legyet :/



2013. aug. 2. 20:52
 1/8 Trauboy ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket tesz az "emberiség", akkor mit várjunk "Istentől"? Így ne csodálkozzunk azon, hogy ha csak úgy magától 30 méteres körben elnyel mindent a föld! Amúgy ha lecsapsz egy legyet, akkor is kijön az a sárga trutyi! Szerintem azok a belső szervei! Ha rajtad átmegy egy kamion, akkor belőled is kijönnek a belek, tüdő, stb. www.extrem,puruttya.hu :)
2013. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tömeg gyilkosok is így kezdték.
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
VIGYÁZAT! JÖN A TÖMEGGYILKOS APOKALIPSZIS!!!!
2013. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én sajnálom a legyet:(
2013. aug. 2. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy az a valami mozgott kidülledt és mozgott közbe meg a légy így rángatózott a lábai :(
2013. aug. 2. 21:34
 6/8 anonim válasza:
Te diplomás idióta! Értsd MÁR MEG, HOGY MEGDÖGLÖTT!! Onnantól meg nem mindegy???
2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na takarodj
2013. aug. 6. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se értem az ilyeneket.Aki egy állattal megteszi ezt,az emberrel is megtenné ugyanezt.Persze azt nem mondom,hogy a légynek a lakásban a helye,de egyszerűen is el lehet őket intézni,egy hatalmas csapással,de nem kínozni...
2015. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!