Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csernobili baleset után mi...

A csernobili baleset után mi történt az ott lakók állataival?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, háziállatokat nem vihettek magukkal, meg, hogy az állatok többsége megkergült a sugárzástól. Szóval mit csináltak a jószágokkal? Csak úgy a lakásaikban hagyták?

-tudom fura kérdése de minden részlet érdekel csernobillal kapcsolatban :D -



2012. jún. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnézted az ideglelés csernobilban-t? :D szerintem otthagyták őket és végül elpusztultak :(
2012. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt szó róla valamelyik dokumentumfilmben, hogy Pripjaty környékén vannak elvadult házimacskák (a lakosok által tartott macskák leszármazottai).

Meg akartam keresni neked, de nem találtam meg. :(

2012. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

paranormal activity !


komolyan!


(gnom újszülöttek és a velük járó paranormális definíciók és hasonlók.

2012. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Itt a dokufim... http://www.youtube.com/watch?v=zVv1vsZxV00

Megjegyzem, ez a sugárzás körüli hiszti egyálatalán nem fedi a valóságot, messze nem olyan pusztító, mint ahogy azt a többség elképzeli.

2012. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló: nem, de amint megláttam a traillerjét sikítoztam örömömben:Dszóval mindenféleképpen megnézem:D

----------

a többi válaszolónak is nagyon köszönöm:)

2012. jún. 28. 23:00
 6/9 anonim válasza:

Hagyták őket ott, ahol vannak.


Tavaly, amikor kinn jártam, sok kiscicát láttunk. Kutyát viszont talán csak egyet. De zombit egyet sem ;).


Leginkább azért, mert nincs is.

2012. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez a sugárzás körüli hiszti egyálatalán nem fedi a valóságot, messze nem olyan pusztító, mint ahogy azt a többség elképzeli. - kedves kommentelo, en nem kepzelem el semmilyennek. Nem vagyok ott, nem tapasztalom a sajat boromon. Nekem eleget mondanak a fenykepek, amiket az alabbi linken talalsz. Ajanlom melegen figyelmedbe...


[link]

2012. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Nekem eleget mondanak a fenykepek, amiket az alabbi linken talalsz."


És ezeken a fotókon látható torzszülöttek valóban a csernobili balesethez köthetőek? Mert eddig még egyetlen egy esetben sem lehetett 100%-osan kijelenteni egy torzszülöttről sem, hogy a baleset miatt lett olyan, amilyen ;)

2012. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kergültek a francokat. A katonák agyonlőtték az állatokat, hogy ne vigyék ki a Zónából a bundájukra tapadt radioaktív szennyezett port.
2012. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!