Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szegeden vadászgörény eladó...

Szegeden vadászgörény eladó van? 8 ezer forint alattira gondoltam (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, vadászgörényt keresek, lehetőleg fiatalt, nőstényt. Akinek volna eladó, kérem írjon már!

2013. aug. 18. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hirdető oldalakon, vagy görénymentés. De ha Express és hasonló helyen találtad, készülj fel, hogy az előző tulaj nem foglalkozott vele, nem volt ideje, minden vacakkal etette és "harap ez a dög", tehát minél gyorsabban meg akar tőle szabadulni. Illetve ha ilyen olcsó, valószínűleg szaporítótól van, tehát tényleg lehet ideggyenge állat, nem csak ő nem tudta kezelni. (Ha komoly tenyészetből származna, 1. visszavennék, ha a tulajdonos nem tudja tartani, 2. 20ezer körül hozta volna el minimum, és akkor ennyire áron alul nem adja.)

A görénymentésből azért szép, okos, kezes állatok is jönnek, ha csak egy kis rehabilitációra volt szükségük.

2013. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hirdető oldalakon semmit nem találok:S De és ez a görénymentés mit takar? Szóval mintha egy menhely lenne? Meg onnan mennyiért lehet megvenni/kihozni egyet? Szegeden is van ilyen?
2013. aug. 18. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem lényeges, megoldottam:)
2013. aug. 18. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azért olcsó mert nem foglalkoztak vele. Vannak elmekárosultak,mint én aki a legdrágább tápon nevelte, kézhez és alomra szoktatva adta el 5 ezerért.
2013. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!