Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vadászgörény? Ha elviszem...

Vadászgörény? Ha elviszem sétálni a faluba, meg tudna büntetni valamiért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval lenne hám, amiből nem tud kibújni. Mi más kell még hozzá? Illetve ha valaki meglátja, tud valamiért szólni? És faluról van szó, nem nagyváros, szóval annyi polgárőr vagy rendőr nincs erre, de azért mégis ha lenne, mire kell figyelni? Chip vagy valami kell?

2013. aug. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed ki az országból, akkor nem kötelező a chip, rájuk szájkosár sem kell, úgyhogy sztem nem szól6nak semmiért :)
2013. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wáááo:DD Köszönöm:D Akkor nagyszerű, vihetem sétáltatni gond nélkül a faluba is:DD
2013. aug. 18. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogilag ugyan nincs korlátozás, de ne vidd olyan helyre, ahol rendszeresen sétáltatnak kutyákat vagy kóbor macska van. Minimalizáld a fertőzés esélyét. (Hiába van oltva, elkaphat valamit, ami ellen nincs.)
2013. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.. Akkor marad az, hogy sétáltatom a tanyákon, mert erre minden háznál van kutya, az tény, de általában a házak az úttól bentebb vannak 100 méterre, szóval. És akkor faluba meg csak néha-néha viszem be, ha megyek valakihez/valakivel valamerre:D
2013. aug. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!