Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Papagáj, tengerimalac vagy nyúl?

Papagáj, tengerimalac vagy nyúl?

Figyelt kérdés
Melyik jószágot érdemes tartani egy olyan embernek, akinek nincs túl sok ideje, de szeretne egy kisállattal törődni?

2013. aug. 25. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nyúl akkor semmiképpen! Talán papagáj...
2013. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem papagáj:) Az elvan:)
2013. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 paciii34 ***** válasza:
62%
Szia!:) Nekem van papagájom, és tengerimalacom is..nyuszim régebben volt..a papagájt ha nem tudsz vele sokat foglalkozni nem annyira ajánlom, mert elvadulhat..sokat kell foglalkozni velük..a nyuszi is aranyos, de én a tengeri malacot ajánlanám, mert a 3 közül azt a legkönnyebb tartani:)de neked kell eldönteni, hogy melyiket szeretnéd a legjobban:) ha érdekel róluk valami, nyugodtan írj üzit:)
2013. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

paciii34! nem hangoskodik sokat a papagájod??

2013. aug. 26. 07:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hörcsög? Nappal általában alszik, este aktív
2013. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, hogy a hörcsög este éli életét, ezért nem lenne nekem olyan jó:/
2013. aug. 26. 13:22
 7/11 paciii34 ***** válasza:
Nincsmit:) amúgy de, ő egy Nagy Sándor papagáj, és van hogy egész nap rikácsol:D de meglehet szokni:)ettől eltekintve imádnivaló, és nagyon mókás állatok:D :)
2013. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!!!:))
2013. aug. 26. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 papagáj.De mindenképp 2,mert nagyon okos állatok és unatkozna egyedül!
2013. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Papagáj csak akkor ha megengedhetsz magadnak kettőt és tudsz elég helyet biztosítani nekik! A felsoroltak közül a papagáj az ami a legkevésbé való neked max ha veszel kettőt és van elég helyük mozogni. Egy nyúl vagy tengerimalac (nyulak most is vanna malacom is volt már) jobban elvannak egyedül is és nem ordítoznak ha pl. unatkoznak. És minden papagáj hangos főleg korán reggel (5 fél 6 felé már rákezdenek) aztán nyugi és délután megint megy a duma legalábbis nálam (nimfák, hullámosok, nagy és kis sándoraim vannak) de már 2 nimfa vagy 2 hullámos is tud elég szépen hangoskodni.
2013. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!