Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam ezt a hirdetést,több hirdetési oldalon is fent van,link:

[link]

Kíváncsiságból írtam 2féle emailcímről is,szóról szóra megegyezik a válasz!Törtmagyar írásban válaszol az illető,papnak mondja magát,amikor képeket kértem a cicáról az internetről letöltött képet küldött csak,amikor kértem hogy küldjön friss képet azt írta majd fog küldeni,de ő most Ukrajnában van misszión,de visszaküldi a cicát Magyar országra egy állatszállító céggel,amit fizessek ki,persze hogy előre azt hiszem hogy 18 000forintot,meg adjam meg az adataim hogy át tudja íratni a macska tulajdonváltozását a minisztériumba meg!Na ezen bepörögtem egyből olyan sejtésem támadt hogy ez átvágás.Erre alkudoztam hogy küldje el a macskát és ha ideér kifizetem a szállítást,ebbe már nem igen ment bele,először a macska papírjait akarta elküldeni és ha megkaptam a papírokat akkor fizessek és küldi a macskát!

Szerintetek is sántít valami a dologban?

Ez csak kamu lehet vagy létezik ilyen hogy a minisztériumban kel átíratni?Köszi a véleményeket!


2013. szept. 19. 11:23
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Átverés....
2013. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen macskája, csak pénzt akar szerezni.
2013. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján tuti kamu.

Amúgy írtál az oldal moderátorának, hogy szedje le a hirdetést?!

2013. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam,de nem történt semmi,ugyan úgy hirdet,sőt még a levelezéseket is csatoltam a moderátornak!Nagyon el kezdet idegesíteni hogy valaki így akar átvágni másokat!De nem ő az egyetlen,ezzel a macskás képpel többször találkoztam,sőt írtam is,de a macska itt meg Németben volt és 95euróért küldték volna!Na ez bosszantó!
2013. szept. 19. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű átverés!!! Nehogy előre, látatlanba pénzt utalj neki! Azért ír törtmagyarban, mert google fordítóval fordította le. Nyilván rengeteg már országban is hirdet, így nagyobb az esélye, hogy majd valaki bedől neki. Nekem volt olyan, hogy lakást béreltem külföldön, és ott is találkoztam ilyen hirdetéssel. Gyönyörű, nagy lakás, hihetetlenül alacsony áron és még jó helyen is volt. Írtam neki, ő éppen Cipruson volt és volt vmi kamu duma, hogy ő most nem tud ide jönni, de fizessem ki a kauciót és akkor elküldi a kulcsokat. Haha. Sajnos mindennel próbálnak csalni az emberek. :(
2013. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jajj istenem...naná,hogy átverés,beszedik a pénzed.Nem reklámért,de konkrétan perzsát tenyésztek és soha nincs ingyen cica hisz egy kölyök önköltsége 70-80 ezer forint,így a 30 ezres macskákat se értem és az ingyen macskákat se.

Egyébként Franciaországba írják át a minisztériumban a macskatulajdonost szóval létezik ilyen,de ez nem az az eset.

2013. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!