Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fel szeretném venni egy...

Fel szeretném venni egy segítőkész állatkerti gondozóval a kapcsolatot! Ismertek ilyen megbízható embert, aki válaszolna e-mail-ekre?

Figyelt kérdés
Mosómedve témában szeretnék e-mail-ezni.
2009. nov. 5. 16:18
 1/8 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
2009. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan egy állatkerti gondozó kellene, akivel meg tudom beszélni, amit akarok! Nem ilyesmire vagyok kíváncsi, hogy mit eszik, és meddig él! Utánaolvastam bőven!
2009. nov. 5. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legegyszerűbb ha elmész egy állatkertbe és ott érdeklődsz. Nem szokták leharapni a kíváncsiskodók fejét:)
2009. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a közelben nincs állatkert, és idő hiányában az internetet választottam!
2009. nov. 5. 17:09
 5/8 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Akkor telefonálj egy állatkertbe. Vagy annak, akitől származik a mosómedvéd. Nem hinném, hogy bármelyik gondozó örölne, ha bármilyen adatát a neten látná viszont. És persze a neten a témában olvasni sem haszontalan dolog, még a végén rábukkansz a kérdéseidre való válaszra.
2009. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs mosómedvém, és nem is vagyok olyan felelőtlen, hogy ameddig nem tudok róluk a-tól z-ig mindent, vennék egyet! Olyan kérdésem van, amit csak egy állatkerti gondozó tudhat, esetleg egy tenyésztő! Ha ilyen gondotok van, hogy nem meritek az adataitokat kiadni, akkor írjatok, és majd én kirakom az e-mail címem.
2009. nov. 5. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kiírnád a kérdésedet ide? Talán van, aki tudna segíteni.
2009. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
milyen állatról van szó?
2011. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!