Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? (többi lent)

Valaki tud segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Biológiából azt a kérdést kaptuk, hogy "Miért fekete az oroszlán füle hátulról?" .. Én kerestem a kérdésre a választ, de nem találtam. És, ha valaki tud segíteni akkor előre is köszönöm :)

2013. okt. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért, az oroszlán füle hátulról fekete? Nem tudom, de szerintem olyan a füle hátulról, mint az oroszlán színe... Vagy ha ez egy találós kérdés, én azt mondanám, hogy mert árnyék vetül rá. De ha úgy értik, hogy belülről fekete, az talán azért, mert az oroszlán bőre fekete, vagy legalább is szürkés, ha nem albínó. Én még nem láttam albínó oroszlánt...

Hát, ennyit tudtam, remélem segít.

2013. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kommunikációt szolgálja az oroszlánok között. Segít, hogy egymást követni tudják pl magas fűben, vadászatok közben jelzés értékű.
2013. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2013. okt. 13. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!