Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az Örs Vezér tér környékén...

Az Örs Vezér tér környékén lakik néhány állatbarát ember?

Figyelt kérdés

Az aluljáróban van két hajléktalan, az egyiknél két kutyus, a másiknál egy gyönyörű szép kismacska van. Megszakad értük a szívem. Ma láttam őket először, adtam nekik egy kis aprót..Tervezem, hogy tápot is viszek majd az állatoknak.

Nagyon jó lenne, ha rajtam kívül még tudna más is segíteni legalább ennyivel rajtuk.


2013. okt. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Valójában ez a legrosszabb. Ha így segítesz. Furán hangzik, de pont ezért veszik magukhoz szegény állatokat, hogy azokon essen meg az ember szíve, ha már rajtuk nem...

Kicsit mint a metróban "csecsemőt" magával hurcoló nő. Akit 4-5 évig láttam, közben a csecsemő már hatalmas gyerek volt, de még mindig ott hurcolta magával...

2013. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor mi a teendő? borzasztóan sajnálom ezeket az állatokat...
2013. okt. 15. 16:57
 3/5 Ádzsika ***** válasza:

Nincs mit tenni, sajnos. :-((

Maximum rendeletileg lehetne megtiltani az állatokkal való koldulást.

Szinte naponta járok az Örsön, nekem is a szívem szakad meg a kutyusokért.


De ugyanúgy megszakad a madárkákért is, amikor azt tapasztalom (például az itteni kérdéseket nézegetve), hogy teljesen tájékozatlan, a madarakról mit sem tudó emberek (gyerekek) viszik haza őket, lassú kínhalálra ítélve a szerencsétlen szárnyast. Kicsit belehalok minden ilyen esetbe... Ahol még érdemesnek tűnik, próbálok segíteni - de muszáj tudomásul vennem, hogy nem menthetek meg minden madárkát, bármennyire szeretném is. Sokan élnek iszonyatos körülmények között (amint a kutyák közül is): valahogy el kell fogadni, hogy nem menthetünk meg minden állatot, aki rászorulna, különben megbolondulunk. Nagyon szomorú, hogy így van, de nem tudunk segíteni a problémán, mert nem fogadhatunk örökbe minden kis szenvedőt, akinek rossz gazdi jutott. :-((

2013. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyás az Árkád lábánál van az aluljáróban? Azt már én is nagyon sokszor látatm és én is nagyon sajnálom őket.:(
2013. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a kutyás..Kicsit ilyen arab beütésű fiatal férfi, 2 kutyussal. másiknál meg egy-tényleg baromi szép- kismacska volt-

Mondjuk én az itt felsorolt példákról pont nem tudom elképzelni, hogy azért van velük az állat, hogy sajnálatot keltsenek, persze akaratlanul is nyilván ezt érik el az állatszerető embereknél.. Nagyon rossz érzés, hogy érdemben semmit nem tehetek értük:(

2013. okt. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!