Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ő macskát akar, én görényt....

Ő macskát akar, én görényt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Anyum szeretne egy macskát, de úgy is én gondoskodnék róla. (nekem van sokkal több időm itthon és szabadidőm). Én viszont egy vadászgörényt szeretnék! Hogy győzzem meg, hogy a görényt is megengedje? (Anyum: "a görény nem tetszik annyira, hogy itthon is legyen, de ennek ellenére aranyos!")
2013. nov. 4. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha ő nem akar, akkor nem sokat tudsz tenni, maximum elviszed egy görényes találkozóra, hátha élőben is aranyosnak találja. De akkor meg a szaga lesz a gond. Ha sokan vannak együtt, azért érezhető tud lenni. (Vidd el utána macskás találkozóra is, hátha nem találja akkor olyan kellemetlennek, a cicáknak is van szaga.)

Ha nem, hát nem. Győzködni lehet, de ha ő nem kedvelné, ezt a görény kiszúrja és direkt piszkálni fogja.

2013. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!