Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg mi vagyunk a bunkók?

Tényleg mi vagyunk a bunkók?

Figyelt kérdés

Szépségszalonban dolgozok, ahova egyre több vendég akar kutyával bejönni. A főnök ezt nem nézi jó szemmel (jogosan)mert sokszor idegesek, ugatnak, morognak, bepisilnek. Arról nem is beszélve, hogy az ÀNTSZ sem dícsér meg érte.

A vendégek viszont fel vannak háborodva, hogy milyen sz.r hely, ahova nem hozhatják be a kicsikéjüket.

Szeretem a kutyákat, de nem ilyen helyre valók.



2013. nov. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagytok bunkók egyáltalán, a sok kutyás a bunkó akik abban a hitben élnek, hogy mindenki imádja a kutyájukat és hogy mindenki szerint aranyos. Abszolút megértelek titeket én sem szeretnék egy térben összezárva lenni egy kutyával.
2013. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem vagytok, a ti szalonotok, ti szabjátok meg a szabályokat. Egyes kutyások már megfeledkeznek arról, hogy a kutyájuk elsősorban kutya és nem ember, így más szabályok érvényesek a kedvencükre.
2013. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni a sok szőkét ahogy 20 centis tűsarkúban betipegnek kezükben a cickány méretű "kutyával" és hisztiznek, hogy nem vihetik be. XD
2013. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jogtalanul háborodnak fel a vevők!

Az oké, hogy 'annyira cukker a kis tünci-münci kutycsi, hogy belefér a cuki tatyiba, és vihetem akármerre'

De arra még sosem gondoltak, hogy mit érez a kutya?

Sokáig kell bezárva lenni egy idegen helyen, több gazdi kutyájával együtt, és mindenütt ismeretlen emberek, és fura szagok vannak (=szépészeti cikkek)

Nem hinném, hogy túlzottan imádják :/

2013. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, "vendég"-et akartam írni "vevő" helyett, csak közben arra gondoltam, hogy ha vevőként bemegyek egy boltba, a kutyát MINDIG kikötöm valahová, és igyekszem hamar visszamenni érte.
2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, és nem 3-as, hanem 4-es...

És nagyon fáradt.

2013. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet azzal, hogy mindenhova hurcoljuk a kutyát bár én is visze magammal sokfelé, de nem oda ahol órákig nyugton kell lennie, mert az nem jó neki sem.

Próbáljatok elkeríteni egy részt ahova be lehet tenni a kutyát tagyóstúl, a gazdi hozzon neki játékot és tegye be a kutyamegőrzőbe.

Sok vendéget fogtok vele nyerni.

2013. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Gondolhattok azokra is, akik meg azért nem jönnek vissza, mert bent vannak a kutyák.

Nekem valamikor semmi bajom nem volt a kutyákkal, de mióta nem nevelik meg őket, és mióta a két gyerekemnek kutya-és macskaszőr allergiája lett (mert volt macska és kuya is, nem azért, mert eltiltottam őket), azóta rühellem, ha ültömben unatkozó kutya dörgölődzik a lábamhoz és otthagyja a szőrét.

És még étteremekben is! Megáll az ész.

Dehogy vagytok bunkók... mégiscsak egy tiszta és higiénikus helyre vágyik az ember, mikor szépségápolni megy, bakker.

2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. Èrdekes módon nagytestű kutyàval senki nem akart még bejönni, csak az ölebeket cipelik magukkal. Ma pl bejött egy hölgy, hogy jönne manikűrre, de előbb hazaviszi a kutyájàt (Németjuhász), tudjuk-e fogadni. Eszébe nem jutott, hogy behozza.

A kutyasarok meg cuki ötlet, de nem szèpségszalonba, ahol fontos a higiénia, ràadásul valakinek figyelni is kellene ott.

Persze tudom, a kutya sokszor tisztább, mint az ember, de a büntetést nem a vendég fizeti, ha ellenőrzést kapunk.

2013. nov. 20. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!