Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen bunkók egyes...

Miért ilyen bunkók egyes kutyások?

Figyelt kérdés
Elmentem a parkba a kutyámmal és jött egy németjuhász a gazdájával utánna oda hozza a kutyáját hogy fiú-e vagy lány-e a kutyám. Ezután elvitte a park másik felére a kutyát. Egy 5 percre visszajött hogy igy nem tudja elengedni a kutyáját és hogy máskor nem-e tudnám hozni,én erre mondtam hogy max 1 fél órával hamarabb.Erre mondja hogy ő ugy nem fogja tudni megmozgatni a kutyáját és bla bla bla. Na utánna elmentünk hogy ne kelljen ezt hallgatni.Mi a vélemyényetek?
2009. máj. 21. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne vegyétek magatokra.
2009. máj. 21. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó volt az biztos!! Én tuti nem mentem volna el onnan. Menjen ő el és keressen egy kutyafuttatót.
2009. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajátíthatja ki senki a területet,ha valami neki nem tetszik,majd menjen ő el.
2009. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég bunkó volt a másik gazdi.

Legalább elmesélhette volna, hogy mi a gond az Ő kutyájával.

Az előző kutyámat én is csak akkor tudtam elengedni ha kilométeres körzetem belül nem volt kint másik kan, különben összeverekedett vele.

2009. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De biztos hogy én nem fogok másik időpontba menni a kutyával.
2009. máj. 21. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm közöld a "kedves" kutyatulajdonossal, hogy te nem tudod máskor vinni, szóval ha valami nem tetszik, akkor vigye ő máskor.
2009. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki de utánna is csak azt fújogatta hogy akkor meg neki nem jó.:( Na mindegy ha találkozok vele megmondom hogy nem viszem máskor és kész.
2009. máj. 21. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Emberi hangon, normálisan magyarázd el neki legközelebb, hogyha az ő kutyája a problémás, akkor az ő felelőssége gondoskodni arról, hogy az ő, és mások kutyái is biztonságban, sérülés nélkül sétálhassanak. Közterületen nem szabhatja meg, hogy ki legyen ott és ki nem. Az én kanom rendkívül békés, nyugodt 60kg-os málé, de ha jön egy dán dog vagy bernáthegyi kan velünk szembe, rácsatolom időben a pórázt, és elvezetem kicsit messzebb, mert tudom, hogy az ekkora kanokra azért rámorog.

Nem is értem az ilyen kutyásokat...

2009. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 honapos németjuhászunk van és ha kistestü kutya jön velünk szemben mindig kikerüljük és rövid porázra fogom.tegnap másfél ora játszás után jött oda egy kissebb kutya mi megfogtuk a miénket és hazajöttünk.amugy is már indultunk. egyébbként nem az állatokkal van gond hanem az emberekkel sokan azt hiszik hogy övék minden terület. Én szeretem a szabályokat betartani. legközelebb ozd ki azt az illetöt hogy mit képzel. ki odaér elöbbaz van ott vagy nevelje meg a kutyáját.
2009. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!