Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Két hörcsögöm összeverekedett?...

Két hörcsögöm összeverekedett? . /lent/

Figyelt kérdés
Ezen a héten hétfőn a két fiú hörcsögöm összeverekedett, és azóta az egyikük szeme fölött egy sötétbarna púp lett ami kb. majdnem fél cm magas. Mi lehet ez?

2013. nov. 22. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz.
2013. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
monokli
2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért tartasz két hörcsögöt egy ketrecben? Ki is nyírhatták volna egymást. Vedd őket külön, és figyeld a sérültet. Ha nem javul orvos.
2013. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tisztelt 3-ik. Gondoltam, hogy ez a kérdés is fel fog merülni, melyre a válaszom a következő: 1. állataim, nem néztem utána, hogy külön kell őket rakni+ az álllatkereskedésben is együtt voltak még egy fiúval szóval 3-an, illetve a kereskedésben a hölgy sem figyelmeztetett, hogy külön kell tartani a tesókat. Egyébként tegnap óta mintha picit nagyobb lett volna a dudor, lehet, hogy el viszem állatorvoshoz. Mindenkinek ment a zöld kéz, és mindenki válaszát köszönöm, szép estét!
2013. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az előző is én voltam, csak rossz fiókomba léptem és nem figyeltem. Az értékelést megkaptátok! Szép estét!
2013. nov. 24. 01:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Írd majd meg, mi volt a dokinál. Voltak nekünk is deguink, néha ők is verekedtek, szerencsére nagyobb baj nem lett belőle soha.

Lehet, hogy ahogy megütötte neki a másik, lett ott egy vérhólyag, vagy az ütés helyén egy seb, ami gennyesedik, mindenképpen jó, hogy elviszed orvoshoz szegényt.

2013. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésből nem veszünk állatot! Ott egy helyen tartanak fiút lányt, anyát, gyerekét. Minden eladó, tehát nem fog figyelmeztetni, hogy ne tartsd egybe őket. Ha állatot veszek előtte tájékozódok....
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem vittem dokihoz, egy ismerősöm aki valamit ért is az állatokhoz azt mondta majd elmúlik és el is múlt már nincs ott semmi. Csak a seb. Köszönömszépen a válaszokat, ment a zöld kéz, szép estét!
2013. nov. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!