Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kristályos...

Mi a véleményetek a kristályos macskaalomról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják nagyon jó, és tényleg jól magába szívja nedvességet és a szagokat is, és nem porzik. De csakakkor tedd alá, ha tuti nem szokta megrágcsálni a dolgokat, (sajnos úgy tudom mérgező, ha lenyeli, vagy bele is fulladhat)
2009. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Minden macskaalom mérgező, ha megeszik,de miért enné meg.Rágcsálok alá, talán nem célszerű tenni.Jónak tartom, csak drága.Első alkalommal érdemes a régi alommal keverni, mer az én macskám nem akarta használni.Gondolom nem tudta mi ez az izé.:D Én a Vitakraft Magic 5Kg vettem 2800 Ft.Azt hiszem maradok a régi alomnál.
2009. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt használom évek óta a macskám dobozába, és csak dícsérni tudom. Pici cicák is pisiltek bele, és igaz, hogy kíváncsiságból bekapdosták, de ráragadt a szájukra, hisz azonnal magába szív minden nedvességet, tehát lenyelni se nem tudják, se nem akarják. Ha nedves kézzel hozzányúlsz egy kristályhoz, érzed, hogy rátapad. Teljesen szagmentes lesz a pisi, a kaki meg összeszárad, és maradéktalanul ki lehet venni a lapáttal.
2009. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt, de volt egy nyuszitartó, szobatiszta nyulakkal, akiknél ezt használta és nagyon dicsérte.
2009. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan a te macskás is ronda :)
2010. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!