Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet az állatokkal...

Mennyire lehet az állatokkal kommunikálni?

Figyelt kérdés
vannak tapasztalaitok,példák a kérdésemre?!
2009. nov. 26. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozdulatokból, a tekintetből tudja vagy érzi az állat hogy mit szeretnél, vagy te is észreveszed hogy épp mi van az állatoddal. Én a kutyámmal vagyok így. Volt egy olyan, hogy a szoba közepén összerogytam és csak sírtam, a kutyusom odajött bebújt a kezem alá és elkezdett nyalogatni, és ott állt mellettem addig amíg jobban nem lettem, mintha tudta volna hogy valami bánt, és próbált volna vigasztalni. Vagy a volt párom játékból megütött, a kutyám nekiment, és akkor is csak ott volt utána mellettem, vigyázott rám. Fura dolgok ezek:-)
2009. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon lehet.

én énekelni szoktam a halaimnak.

2009. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nyuszi megérzi hogy valami rossz fog vele történni.Például zöldséggel csalogatjuk ,hogy levághassuk a karmait akkor nemhogy rohanna elvenni tőlünk a zöldet, hanem inkább menekülőre fogja.Így van ez ha orvoshoz visszük is, sajnos nem tudjuk elmagyarázni neki hogy nem lesz semmi baj, bár ezzel a kisgyereket sem lehet megnyugtatni.
2009. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet! Az állatok csodálatosak! Amikor "bekerülnek" a családba (azért tettem idézőjelbe, mert a haszonállatokra is érvényes, kik ugye nem családtagok), nagyon rövid idő alatt kiismerik a gazdájukat, mozdulatokból, tesstartásból, hanghordozásból, tekintetből és ki tudja, még miből pontosan tudják, hogy milyen hangulatban van, kb.mit tervez (etetés, ami ugye kellemes, vagy pl.orvos ami nem az :=) ). Még a tengeri malacunk és a hörcsögünk is pontosan érzi, hogy mikor kell fénysebességgel rohanni felénk (pl.séta lesz) és mikor jobb elbújni (pl. karomvágás). Lehet, hogy gondolatolvasók :=)?
2009. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!