Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mitől van dögrovásom a hörcsög...

Mitől van dögrovásom a hörcsögöm? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja nem volt a hörcsögömnek délután elaludt azt hittem csak a szokásos napközbeni alvás de amikor hozzányultam épphogy csak megnoccant pedig fel szokott riadni es futkorászni. Aztán egyszercsak latom h fekszik az oldalán merev. Azt hittem megdöglött beletettem egy dobozba és egyszercsak megmozdult. Gondoltam mindjárt meghal de már órák óta csak fekszik meg se mozdul de lélegzik ha piszkálok nagyobb levegőket vesz de nem mozdul. Mi lehet a baja? Miért nem döglik meg? Ez borzasztó tudom h csak szenved de a földhöz vágni nem akarom. Mit csináljak?

2014. jan. 26. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam ilyenkor földhöz vágni őket. Ezt nem is javasolnám. Amíg ébren vagyok szépen kézbe veszem és simogatom, hogy ne legyen magányos az utolsó óráiban. Tudom, szentimentális, de én felnőtt nő létemre így csinálom. Állatorvoshoz nem érdemes vinni, valószínű, hogy lejárt az ideje, ennyi. Nem élnek olyan sokáig alapból sem, ha valami beltenyészetes alomból valók, akkor még annyit sem. Egyszer vittem a hörimet állatorvoshoz, hordtam pár napig injekcióra. Pontosan nem tudta a doki sem mi baja lehet, csak próbálkozott. Túl kicsike volt a mérete szegénynek (törpe höri). Csak meghosszabbítottam vele a szenvedését szerintem. De azt a hörcsögöt annyira szerettem, hogy muszáj volt tennem valamit:) Amúgy nála az volt, hogy átszökött hozzá a fiú hörcsög, megtermékenyítette, aztán a lány ellett egy darab döglött kishörcsögöt. A vemhessége (vagy nem tudom hörcsögöknél hogy hívják) alatt kezdett el sípolva lélegezni. Sosem tudtam megbocsátani a fiú hörcsögnek amit tett:)
2014. jan. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, h öreg elérte a hörcsögök korát és kezd elmenni lassan örökre. el fog aludni lassacskán, hacsak nem beteg lett valamitől.
2014. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1hónapja vettük és még kicsi volt új alomból! öreg biztos nem lehet és reggel még jól volt! ami még eszembe jutott h mivan ha a fogai nőttek nagyra és emiatt nem tud enni vagy elkapott valami fertőzést. mert mondtak mar olyat h ha nem tudjak koptatni a fogukat akkor atszurja az allukat vagy éhen halnak de basszus az én hörim reggel megzabalt egy csomo mindent! fogkoptatot nem vettem neki viszont az tény
2014. jan. 26. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyeszlett hörit választottál:( Én is jártam már így, csak nekem kb fél év után múlt ki szegény. Soha egyiknek sem volt külön fogkoptatója. Koptatták mindenen amit találtak:)

Szegény állat:(

2014. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!