Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy ne parázzak az egértől?

Hogy ne parázzak az egértől?

Figyelt kérdés

Néhány napja egérkakit találtunk az albérlet több pontján a lakótársakkal-párommal, ma pedig fültanúi is lettünk a motoszkálásának, amitől én nagyon megijedtem, mert fóbiám van gyerekkorom óta. Most nem tudok aludni, tízpercenként ellenőrzöm a legközelebb lévő csapdát, hogy nincs-e ott (onnan jött a zaj), ami ráadásul az én ruhásszekrényemnél van.

Azért félek, mert kiskoromban többször is volt egér a lakásban, és egyszer át is szaladt a fejemen, rémálomból ébredtem föl, borzalmas élmény volt, és utána a ruháimon halt meg a szekrényben (miért az én szekrényemre jönnek amúgy? :D nem tartok benne semmi kaját, csak tiszta ruhákat), amit meglátni másnap reggel külön kiakasztott.

Gondolom, hogy mivel ez fóbia, szakember tudna rajta segíteni, de hátha van valami tippetek, mert most effektív nem merek elaludni...


2014. febr. 11. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogjátok az egeret, akkor nem kell már paráznod tőle... Itt van pár hasznos tipp: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3222572-e..
2014. febr. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN gyakorlom magamon(csak pókokkal kapcsolatban,és már sok olyan van amitől nem félek annyira,persze nem "simogatom" őket)de" gyakorolni" kell,a félelem legyőzését.(pl közel merészkedem hozzájuk,és ha kell megölöm,ha nem szükséges igyekszem tűrni,és arra gondolok,őis fél tőlem :))
2014. febr. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, nagyon humoros vagy...

Második és harmadik válaszolónak köszönet a válaszokért! :) Már vannak kitéve csapdák, de félek még a tetemet is megtalálni...

2014. febr. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!