Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Annak van vmi alapja h az...

Annak van vmi alapja h az elefantok, félnek az egértöl, hasonlo kis állatoktól, v csak a mesékbe?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a rómaiak, sertéseket hajtottak a támadó Hannibal elefántjai elé, akik megijedtek. Nem tudom, hogy ezért-e.
2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez volt az Állítólagban, és tényleg.
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban így van, bebizonyított tény!
2011. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rég kihaltak volna, ha ez igaz lenne.
2011. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért "félnek" az egértől,patkánytól az állatok,mert kicsik,gyorsak és kiismerhetetlenek.

Minden állat,főleg a haszon-, és a háziak is félnek,mert nem látja,csak hallja a surrogó hangot,ahogyan szalad.

Persze vannak kivételek.Az én városi,menhelyen nevelkedett macskám pl.teljesen közömbös az egérre.Úgy van vele,ha ő nem fél,akor nekem sincs miért aggódnom.

2011. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 wapo ***** válasza:
68%

Megette a fene azt a macskát amelyik fél az egértől. :)

Az elefánt nem fél az egértől.De van benne egyfajta tisztelet az élőlények felé és nem lép rá.Mivel nem tudja mindig szemmel követni, ezért figyelték meg,hogy ha egeret vagy más apró állatot lát megáll és um. fokozott figyelemmel rakosgatja a lábát.

2011. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

"Szerintem rég kihaltak volna, ha ez igaz lenne."


Ember is van aki fél tőle, az miért nem döglik meg?

2011. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!