Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Biks Nyúltápban REPÜLŐ BOGARAK...

Biks Nyúltápban REPÜLŐ BOGARAK! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nem ez az első eset, hogy a nyuszimnak vásárolt eledelben (légmentes zacskó) ilyen hosszúkás repülő bogarakat, illetve PÓKHÁLÓt találok! Eddig kinyírtam a bogarakat, kiszedtem a pókhálót és odaadtam neki. Nagyon szereti ezt a fajtát, ezért "nyeltem le" eddig! :( Vigyem vissza a tápot? Vagy mit csináljak? Légyszi adjatok tippeket!



2014. ápr. 1. 00:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint nem légmentes, mert van bennt levegő, csak ki kell szabni ahhoz, hogy megbontsam.
2014. ápr. 1. 00:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a degum kajával jártam így. Az is biks volt. Nagyon szerette benne az aszalt gyümölcsöket meg ilyenek. Nem gyakran vettem neki a fent írt probléma miatt is. Zsizsikes volt az enyém (ha jól informáltak akkor ezeket a bogarakat így hívják). Mondták hogy fagyasszam le és akkor megdöglenek de nem foglalkoztam vele. Ki@sztam a pics@ba még mielőtt össze vissza másztak volna. Meg a többi kajára i rámentek, zabra nem annyira, de a búzára stb (más állatoknak tartottam) Visszaviheted de nem hinném hogy tudnak vele mit kezdeni, nem leszel a kedvencük meg nem is ők tehetnek róla. Ha jó fej az eladó akkor esetleg kicseréli. nem tudom miért nem kezelik, rossz ez a márka pedig a gyümik jók benne de nagyon nem éri meg venni így. Majd írd meg mit csináltál, kicserélték e :)
2014. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer jártam ráadásul így, szóval ez rendszeres probléma ennél a márkánál.
2014. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Majd megírom! :)
2014. ápr. 1. 07:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Nah végül is visszavittem, kicserélték Panzira, meg adtak ajándék forgácsot! ^^
2014. ápr. 5. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Basszus, na legközelebb én is visszaviszem :D Honnan vetted?
2014. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ő az?

Ormányosbogárral (cickányormányos félék) szoktak szennyeződve lenni a tápok- takarmányok nagy része. A pókhálót valószínűleg valamilyen pókhálós molyok okozzák (Yponomeutidae).

Vidd vissza az eladóhoz, mivel a csomagolás rossz, az adott takarmány pedig már romlott. Hozzáteszem eddig nekem semmilyen jószágomnak nem lett baja tőle, de ha már fizetsz, akkor ne állott, rosszul tárolt takarmányt vegyél... szerintem.

2014. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha pedig sértetlen volt a csomagolás, akkor még rosszabb, mert maga a gyártó volt fertőzött.


(nekem már volt egyszer ormányos inváziós évem, amikor az egész takarmány tárolót fertőtlenítenem kellet gázzal, ami nem volt olcsó, és bizony ezekkel "oltottam be")

2014. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Boltba vettem! :D Amúgy nem, nekem ilyen hosszabb testű szürkés, bőrszínes és fekete bogarak voltak. Azt mondták, hogy zsizsik vagy mi. :/
2014. ápr. 5. 23:54
 10/12 anonim ***** válasza:

A zsizsik sem lesz jobb, mert az is a takarmány romlottságára utal, szóval vidd vissza, reklamálj, és ha nem okés, akkor panaszkönyvbe írsz, majd feljelented őket a fogyasztóvédelemnél, illetve írsz a megyei állatorvosnak, mivel ezt nem hogy forgalomba nem lehet hozni, hanem eladni sem. Vagy az eladónál romlott meg, vagy a gyártónál, részedről ez tök mindegy, erről te nem tehetsz, ő meg köteles cserélni, vagy a pénzt visszaadni.

Ne hagyd magadat!

2014. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!