Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótányszerű bogarak mindenütt...

Csótányszerű bogarak mindenütt a lakásban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2-3cm-es csótányszerű bogarak vannak a lakásomba, a mikróba is belemásznak, de nem csak a melegítő térbe, hanem a mikró házába, a számmutatónál is vannak, de mire szétszedem a mikrót eltűnik. A mikróban találtam kis bogarakat is (ugyan olyan csak piciben (kölyök szerintem)).

Tegnap a hálószobában is találtam, az éjjeliszekrényen.

Mit tudok ellenük tenni? Ötlet? Földszintes lakásban lakok, sajnos penész is van nem kevés hiába használok mindenféle irtószert, pára is van.

De nagyon zavaróak a bogarak, főleg hogy a mikróba is vannak...

Köszönöm a segítséget! (előre is)



2012. nov. 18. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hívjatok csótányírtót
2012. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen arra Én is gondoltam, de nem tudok konkrét céget aki jól is dolgozik (hatásosan), meg persze az ár sem mindegy.

Tudnál valamit ajánlani?


Köszi a gyors választ.

2012. nov. 18. 11:55
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
tanulj meg takarítani, szellőztetni
2012. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Böngésszél a googlin, írd be,h olcsó csótány irtó cégek Budapest,vagy ahol laksz! Nem tudok konkrétat ajánlani, mert nem panelbe lakunk, nálunk csak egerek vannak a kertbe!:)
2012. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3/4

Képzeld el, hogy rendesen van takarítva.

De a szomszédomba laknak 2-en akik nagyon koszosak, nincs villanyuk, se áramuk, se gázuk.

Nem lehet hogy onnan jönnek át?

2012. nov. 18. 12:03
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy onnan jött. Bárhonnan is jöhetett.


Nálam még nem voltak csótányok, de állítólag nagyon nehéz kiírtani őket, csak szakember tudja.

2012. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De onnan mennek át. Nálad laknak, szaporodnak, ott kajálnak... Nemrég volt az MTV-ben Az Angi jelenti, itt megtalálod: [link]

Poloskairtást kísértek végig. Aztán volt csótány is... nagyon durva. Az irtós krapek mondta is, hogy ha abbahagyja az nem a csótányok miatt lesz, hanem amiatt a gyomorforgató mocsok miatt amire odagyülekeznek.


Fogj össze a házban a szomszédokkal, és közegézségügyi veszélyeztetés miatt induljatok el beszélni velük, feljelenteni, de leginkább megoldást keresni. Te nem tudod kiirtani, mert újra át fognak menni hozzád, csakis úgy sikerülhet, ha mindenhol egyszerre irtanak, de legfőképpen ott...


Repedésekbe, csempe mögött, szellőzőkben iszonyatosan sok el tud bújni, nem is gondolnád mennyi van nálad, az csak a töredéke amivel találkoztál.


Amit tehetsz, hogy takarítasz továbbra is, és befújod csótányirtós xemotoxal körbe a parkettát, csempét, minden szellőzőt, a szekrények mögött.


Ha fekete foltok is vannak a falon, képek mögött, ágy mögött, az viszont poloska lesz.

2012. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne csótányírtót hívj,mert baromi drága,és higított szarral dolgoznak,ami semmit nem ér....

Én innen rendeltem Foval csótányírtó gélt:

[link]

Nekem nagyon bevált.Napközben fecskendeztem néhány tipikus csótányrejtekhelyre kis pöttyöket,és másnap reggelre csomó döglött csótány volt azon a területen.Nekem így sikerült megszabadulni a csótányoktól...tudom ajánlani...egyszerűen csak regizni kell,pontos adatokat megadod,megrendeled,és 1-2 napon belül megkapod.Szállítási költséggel együtt 3643 Ft-ot fizettem,tehát még olcsóbb is,mint egy csótányírtót kihívni,és tartósabb is...

2012. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
aha, ezt nyomkosták a filmen is
2012. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Először vegyél egy szert ellenük.(nagyobb bevásárló központokban vannak)Jó tipp a legdrágábbat vedd meg mert való színüleg csak az fog használni.De ha ez sem használ,hívj rovarszakértőt-rovarirtót.Illetve ha a bogarak sehogy sem "távoznak",végső esetben a költözéshez folyamodj.
2012. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!