Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez feltűnt már valakinek?...

Ez feltűnt már valakinek? Miért pont így csinálják?

Figyelt kérdés
A minap néztem a tyúkokat ahogy kapirgálnak. Mindegyik, mindig kivétel nélkül először a jobb lábával kapart egyet, majd a ballal gyorsan hármat, aztán ismét a jobbal egyet. Mindegyik mindig ugyanezt a szisztémát követte. Vajon miért 1-3-1? Ugyanúgy mindnél? Akinek vannak tyúkjai azoknak is ugyan ezt csinálják?

2014. ápr. 6. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze hogy feltűnt. Nekem is vannak csirkéim. Hát nem mindegyik csinál hármat a ballal, van amelyik csak egyet csinált láttam már. Gondolom ösztönösen bennük van, és így esik nekik jól hogy kaparnak egyikkel ennyit másikkal annyit. Szerintem úgy ahogy megmagyarázhatatlan a dolog, a lényeg hogy így van és kész!
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Öröklött viselkedési forma, ösztönösen így csinálják.
2014. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!