Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az eggyik nyulam egy hétről a...

Az eggyik nyulam egy hétről a másikra aggressivé vált. Mitől válik aggresszivé egy nyúl?

Figyelt kérdés
egyetemen voltam , addig az itthoniak gondozták a nyulakat (van hét nyulam) és az eggyik 9 hónapos szukám egy hétről a másikra aggresszivé vált. a nyulak külön ketrecbe vannak zárva...
2009. dec. 22. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
szuka nyúlról még nem is hallottam:DD karácsonyra veszek neked egy magyar helyesírás kézikönyvet is:)
2009. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
nem kapott répát xD na jó lehet hogy hiányoztál neki és most így kapod vissza hogy otthagytad az otthoniakara
2009. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami ertelmesebb valaszt vartam/varok...koszi
2009. dec. 25. 01:23
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy meg a ``lany`` nyulnak ugy mondjak hogy szuka, a ``fiu`` nyulnak meg hogy kan...ha eddig nem tudtad volna...inkabb vegyel magadnak egy szotarat...
2009. dec. 25. 01:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kan és szuka, hanem bak és nőstény... [link]

Ha a nyuszi szűk helyen van, ahol nincs meg a mozgástere, depresszióssá válik és félős, vagy épp ellenkezőleg, agresszív nyúl lesz belőle. A másik lehetséges ok a belszaporulat.

2009. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kosz a valszat van benne valami mert, tenyleg kis helyen van...
2009. dec. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!