Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszélnek az állatok?

Miért nem beszélnek az állatok?

Figyelt kérdés
Gondolj bele, hogy milyen jól elcseveghetnétek az állatotokkal. Én sokszor vagyok itthon egyedül suli után, és szívesen beszélgetnék a kutyámmal. -Van nővérem,de féltesók vagyunk,és ő már elköltözött.- Visszatérve, lehet, hogy minket nem érdekelne az, hogy a kutya hogyan utálja a macskát, a macska hogy elkapná az egeret..és lehet, hogy az állatokat nem érdekelné, hogy milyen jegyet kaptunk a suliba. DE! attól még megkérhetjük őket, hogy segítsenek a háziban, cserébe mi kergethetünk velük macskát,egeret...és lehet hogy kissé idegesítő lenne... mégis néha vágyom rá, hogy jártassa a kis száját. Ti hogy álltok ezzel?
2009. dec. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is jó lenne:D
2009. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem volna valami jó dolog mer már az állatok elött is titkolozni kéne.Nem volna magánéletem se.A hörcsögöm elmondaná mindenkinek miket szoktam csinálni a paplan alatt :D
2009. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Mert? Mit szoktál csinálni a atakaró alatt? :D:D:D:):):)


Egyébként tényleg jó lenne. ;)

2009. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te kis huncut 19.10es:D:D Am jó lenne. Az emberek rájönnének, hogy ők is éreznek, és nem csak valami lelkelten agyatlan tárgyak...
2009. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát amúgy nem tudom...érdekes :D de én örülnék neki, még ha be se fogná a száját akkor is
2009. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek beszélő papagájt és vele beszélgethettek;D
2009. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Azért nem mert nem emberek :D Isten igy teremtette öket de szerintem Csernobilban biztos beszélnek :D
2009. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki. Akkor nem kutyám lenne, hanem egy szőrös emberem. Amúgy az állatok most is "beszélnek", csak egy másik nyelven. Aki ismeri őket, megérti a "beszédüket" is.
2009. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lapika ***** válasza:

miért nem kérdezünk meg a kutyát hogy miért nem beszél emberiül :)

egyébként beszél csak más jelrendszert használ!!

mint a kínaiak.. elivleg ők is beszélnek.. de csak csing csang csung meg ilyenek :)

2009. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnek, csak a saját nyelvükön. Én tudok lóul és kutyául is, suttognak nekem s én hallgatom őket. Jól el szoktunk beszélgetni és nem fecsegik ki a titkaimat senkinek.
2009. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!