Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszélnek az állatok?

Miért nem beszélnek az állatok?

Figyelt kérdés
Gondolj bele, hogy milyen jól elcseveghetnétek az állatotokkal. Én sokszor vagyok itthon egyedül suli után, és szívesen beszélgetnék a kutyámmal. -Van nővérem,de féltesók vagyunk,és ő már elköltözött.- Visszatérve, lehet, hogy minket nem érdekelne az, hogy a kutya hogyan utálja a macskát, a macska hogy elkapná az egeret..és lehet, hogy az állatokat nem érdekelné, hogy milyen jegyet kaptunk a suliba. DE! attól még megkérhetjük őket, hogy segítsenek a háziban, cserébe mi kergethetünk velük macskát,egeret...és lehet hogy kissé idegesítő lenne... mégis néha vágyom rá, hogy jártassa a kis száját. Ti hogy álltok ezzel?
2009. dec. 27. 19:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Az állatok beszélnek csak mi nem értjük őket.
2009. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó, mert akkor már etikátlan lenne a levágás és akkor :Milenne??:-(Amúgy én imádom a húst és voltam már vágáson sőt már 3 nyulat is vágtam vidéki u.tesómnál (135.000 keresett egy nyár alatt nyúl tenyésztéssel) és teljesen elöntött az Adrenalin:-DBrutálisan jó érzés volt.

:-DDDD És még csak 14 vok.Itt fenn Dunaharasztin ebből a szempontból hülyének néznek ,de ezért szeretem vidéket.Meg jobb a trágya szaga mint a büdös városi levegő.

2009. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a vágás így is etikátlan, utolsó...:( Mitől lehet "brutálisan jó érzés" megölni egy ártatlan, remegő kis állatot????????o.O
2010. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel hogy az ember minden evő így átlagban jó érzés.Ezek az ösztönök
2010. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!