Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a nem rég...

Mit gondoltok arról a nem rég történt esetről, mikor a macska megvédte a kutya által támadott kisfiút?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kamu. A kutyát veszik kamerával, közben meg szerintem a macskát megijjesztik, és pont arra felé akar elfutni.
2014. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem hinném, hogy kamu lenne. Nem egy hatalmas kutyáról van szó és elképzelhetőnek tartom, hogy egy állat is tud úgy viselkedni, hogy megvédi a kisebbet, még ha nem is az ő fajához tartozik, úgy, hogy az ellenfél esetleg még nagyobb is, mint ő maga.
2014. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ezt a videót megnézed még a gyerek anyja is megijed a macskától -meg a gyerek is (miután a kutya elmenekült a macska szabályosan visszafl hogy támadjon) szóval a macska nem feltétlen a gyereket védte.... youtuben van egy szép kis videó összeállítás hogy a kutyák nem mernek elmenni a macskámellett hiába hívja őket a gazdi, amikor meg összeszedték a bátorságukat amint elhaladtak a macska beléjük is kapott..

https://www.youtube.com/watch?v=l-7o-hVz-Ic

2014. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem nagyon határozott véleményem van a kutya gazdájáról és a gyerek anyjáról is, de egyik sem szalonképes. Miután többször megnéztem a videót az az érzésem, hogy a macska nem védeni akart, hanem beszállni a balhéba.
2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, a felnőtt, miután megnézte a gyereket miért nem kapta hóna alá és vitte biztonságos helyre? na mindegy.

A kutyára hírek szerint elaltatás vár. A kutya nem magától lett valószínű h""lye, szóval gazdája valószínűleg jól elő lesz véve.

A macska meg ha bunyózni akart is ha védeni, hát nagyon jól tette, amit tett. Amúgy mint kutyás és enyhén anticicás mondom, ez a macska igen szimpatikus és bátor jószág :) A video végén még ott lesi, hogy mi a történet további folyománya :)

2014. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!