Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Saját Díszállat-kereskedést...

Saját Díszállat-kereskedést akarok nyitni. Milyen iskolákat kell elvégeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok és oda vagyok az állatokért. Gondolkoztam mi legyek, milyen állásom legyen felnőtt koromba és arra jutottam, hogy állatkereskedést szeretnék nyitni. Díszállatokat tenyésztenék, cuccokat hozatnék be akár külföldről...stb. De nemtudom hogyan kezdjem és milyen iskolákba menjek. (másik kérdés) Az igaz hogy előtte boltba kell mennem dolgozni?


2014. máj. 29. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kereskedelmit végezz elsősorban.
2014. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akár 8 általánosssal is nyithatsz,ez vállalkozás csak vállakozóit kell kiváltani plusz különféle engedélyeket megkapni.

Persze ettől függetlenül én is kereskedelmi iskolát javaslok,utána egyetemen egy logisztika szak mondjuk,aztán ha végzel és még mindig komolyan gondolod vágj bele,és ha nem jön össze még mindig van 1 szakma és 1 diploma a kezedbe.

2014. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg ugye tőke is kell hozzá :/
2014. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háth igen... jó lenne sikerülne. Állatokkal foglalkozni az nálam maga a kikapcsolódás, érdekelnek, szeretem őket. Az is eszembejutott hogy állatgondozó lennék állatkertekben de az megint más "tészta" xd Szüleim azt mondták, hogy ha vállalok más munkát és azt dolgozom akkor is lehet állatkereskedésem. De az más nem?... Köszönöm eddigi válaszotokat (zöld kéz)
2014. máj. 29. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!