Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Járt már valaki a Monori...

Járt már valaki a Monori börzén? Érdemes oda menni? Esetleg vett ott valaki valamit?

Figyelt kérdés
Ahol lakom onnan kissé messze van, de elmennék. Érdekelnek a tapasztalatok. Elsősorban madarat keresnék majd.

2014. jún. 3. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve voltam ott, akkor 4 zebrapintyet vettem. Egyiknek sajnos már csak út közben vettem észre, hogy hiányzik az egyik ujja. Ezt leszámítva egészséges, életvidám madár volt, úgy mint a másik 3.

Rengeteg féle állat volt, volt pár, amit életemben akkor láttam először élőben. Ha csak az élményt veszem, nekem már megérte.

2014. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon népszerű vásárnak számít a monori. Rengeteg árus megy oda, különlegesebbnél különlegesebb állatokkal találkozhatsz. Rengetegféle fajta galamb szokott lenni, házinyulak, dísz és haszonbaromfik. Olyan szép kis dísztyúkokat lehet ott venni, igaz az áruk is megvan de minőségi az állat. Gyakoriak mostanában a kecskegidák, báránykák, egyszóval mindenféle. Sok papagáj, pinty is gazdit keres arra. Ott láttam először albínó pávát, de szokott lenni ott emu, strucc sisakos kazuár is. Az a lényeg hogy ha autóval mész már hajnali 4-kor beengednek, mert a hely megválasztása fontos. Tömeg van, így vigyázni kell mindenre, hallottam már kisebb zseblopásról is a monorin. Egyébként változó hogy mennyire jó, de voltak már pocsékabb és felejthetetlen napok is
2014. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!