Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyát vagy a macskát szereted...

Kutyát vagy a macskát szereted jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelmüen kutya :)

Jo házörzö,hüséges és lehet vele játszani :) a macskával kapcsolatban normális ez egyiksem mondhato el ...

2010. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lacikaaaaa ***** válasza:
23%
Macska. Tisztább. Kisebb helyen is elfér. Ha meg besz**ik akkor nem tol akkorát :D.
2010. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Kutyat, mert nagyon jo tarsak, husegesek es okosak :))))
2010. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
57%

kutya!!!

macskával nem lehet jáccani,kutyával lehet,

a macska öntörvényű, és nem hűséges,

de a kutya mindig hűséges marad,

tulajdonképpen ugyan azért mint az első válaszoló

2010. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Csakis kutya.

Hűséges,nagyon aranyos.

Imád játszani,nem harapdál össze vissza.

Meg szerintem egyszerűen,egyszerűen százszor édesebb a kutya,és szebb.

2010. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutya !
2010. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyformán szeretem mindkettőt! Szerintem az alapvető probléma, hogy két különböző állatről beszélünk, és az emberek mégis a kutyához hasonlítják. Miért kéne a macskának hűségesnek, labdahordozónak, házőrzőnek lenni? Ő nem kutya. Miért nem azokat a tulajdonságokat nézzük benne amik a macskát jellemzik? Nem árt tudni, hogy az állatok nem tudnak féltékenyek, irigyek, sunyik, gonoszak lenni, tehát egyik sem igaz amit a macskára mondanak. Csak kivetítik rá az emberi tulajdonságokat. A szépséget illetően pedig szerintem a macskák sokkal nagyobb része szép mint a kutyáké. Gndolom ezt azért, mert a macskákból nem alakult ki annyi fajta mint a kutyákból, sokkal hasonlóbbak. A kutyákból viszont rengeteg fajta alakult és meg kell mondjam, hogy elég nagy részük nem szép nekem. Bár kinek mi. Én a normális, természetes formákat szeretem. Nem szeretem nézni a rövid lábakkal, orr nélküli fejjel, logó börrel és kopaszsággal szenvedő kutyákat. Akiket nem hiszem hogy érdekel hogy milyen drágák és extrém menők, szerintem inkább lennének egy mezei keverék vagy ismeretlen fajta aki normálisan bír menni vagy levegőt venni. Csakhát az ember önző és ez nem érdekli.

Én mindkét állatot imádom. :D

2010. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én a cicust szeretem jobban!

Nekem bújósabb,és igen is lehet velük játszani még az öreg kandúromat is rábírom venni!(ellentétben az egyik válaszolóval)


Attól hogy a macska inkább a házhoz ragaszkodik nem a gazdájához(nem minden esteben)nem kell szegényt lehordani ezért

2010. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

jah és nem fejeztem be,én becsülöm ezért őket!


Egy macska imádó

2010. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem teszek különbséget egyik állat között sem.Egyformán szeretem mindegyiket...:)
2010. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!